Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2017 21:30
Raiden w Injustice 2
558V

Injustice 2 i Raiden. Elektryczny bohater z efektownym super atakiem

NetherRealm Studios zaprezentowało kolejny element układanki z drugiego Fighter Pack. Gracze już wkrótce wcielą się w boga piorunów, który zyskał w Injustice 2 nowe wdzianko i prezentuje znane ruchy.

Nie wszyscy fani Mortal Kombat są zadowoleni z wrzucania znanych fighterów do realiów DC, ale trzeba przyznać, że autorzy kolejny raz potrafią ubarwić znanego bohatera. Raiden otrzymał nowy strój, a niektórzy nawet sprawdzą jego alternatywną wersję.

Injustice 2 może trafić na PC. Sklepy zbierają zamówienia

Bóg piorunów posiada wiele znanych ruchów, ale i tak najlepiej wygląda potężny super atak. Studio w ciekawy sposób wykorzystało nawiązanie do serii Mortal Kombat, a jednocześnie nie zapomniało o nowym świecie.

Raiden jest częścią Fighter Pack 2. W zestawie znajduje się również Black Manta oraz Helloby – wciąż czekamy na prezentację tego drugiego, jednak patrząc na kalendarz, stosowny materiał powinien pojawić się już wkrótce.

Trzeci pakiet wojowników zawita na rynek w przyszłym roku. Aktualnie trudno przewidzieć, na jakie persony zdecydowali się deweloperzy, ale w przewidywaniach graczy pojawia się między innymi Enchantress oraz Rorschach.

Materiał: Injustice 2 - Introducing Raiden!

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap