Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2017 19:30
Wojownicy Injustice 2 na PC
367V

Injustice 2 może trafić na PC. Sklepy zbierają zamówienia

NetherRealm Studios zaoferowało wielką bitwę Supermana z Batmanem wyłącznie graczom na konsolach, ale najwidoczniej twórcy chcą ponownie zarobić. W niektórych sklepach pojawiła się oferta wersji na komputery osobiste.

W pierwszych miesiącach roku nie mogliśmy narzekać na brak mocnych bijatyk. Jedną z perełek jest bez wątpienia Injustice 2, który rozwija koncepcję pierwowzoru i oferuje naprawdę satysfakcjonujące i efektowne walki.

Injustice 2 - recenzja gry

Ed Boon zazwyczaj bardzo chętnie komentuje wszystkie plotki, jednak tym razem znany deweloper wciąż nie potwierdził lub nie zaprzeczył najnowszym doniesieniom. Według duńskiego GameMania oraz francuskiego Amazonu – Injustice 2 zadebiutuje na komputerach osobistych.

Nie jest to oczywiście jakakolwiek zapowiedź, ale twórcy raczej nie zrezygnują z nowego grona odbiorców, którzy chętnie powitali na nowej platformie Tekken 7 – zdaniem SteamSpy tytuł nabyło ponad 300 tysięcy graczy.

W niedalekiej przyszłości powinny również pojawić się pierwsze informacje dotyczące Injustice 2 Game of the Year Edition, które będzie zawierać podstawkę wraz z trzema pakietami dodatków – Warner Bros. bardzo chętnie wrzuca znane opowieści do świeżutkich pudełek.

Źródło: http://wccftech.com/injustice-2-pc-listed-amazon-france/

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios Warner Bros.

Nie przegap