Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.09.2017 13:00
Marvel vs. Capcom: Infinite. Edycja kolekcjonerska zawiera... świecące plastikowe jajka!?
1277V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Edycja kolekcjonerska zawiera... świecące plastikowe jajka!?

Capcom już dawno temu zdążył wyrobić sobie opinię firmy, której już za bardzo nie zależy na tworzeniu dobrych jakościowo gier, które biją na głowę całą konkurencję z gatunku - czyli takich, jakie robili jeszcze niecałą dekadę temu.

Dziś wielu z nas narzeka na to, że Japończycy nic tylko odgrzewają stare kotlety (niektóre to już zbyt wiele razy) albo zarzucają swoje najnowsze produkcje dziesiątkami drogich DLC.

Marvel vs. Capcom: Infinite w Encyklopedii PPE.pl

I trzeba przyznać, że każdy kto tak gada, ma w swych słowach sporo racji. Jednakże tyczy się to nie tylko gier, lecz i dołączanych do nich edycji kolekcjonerskich. Taki nieco mało śmieszny żarcik Capcom wyciął przy okazji nadchodzącego Marvel vs. Capcom: Infinite!

Edycje Kolekcjonerskie gry miały zawierać bardzo fajne bajery, takie jak jej wersję Deluxe, cztery świetnie wyglądające figurki przedstawiające Chun-Li, Mega-Mana X, Iron-Mana i Captain Marvel oraz pudełeczko ze świecącymi replikami "Infinity Stones".

Rozesłane do klientów pudełka ujawniają jednak, że Capcom troszkę zaoszczędził na materiałach i zamiast fajnych, kozacko wyglądających kamyczków, fani dostali pstrokate, świecące jajka wielkanocne. Poniżej w naszej galerii znajdziecie pierwsze zdjęcia wrzucone do Sieci oraz wideo prezentujące unboxing tejże edycji udostępniony swego czasu na YouTube.

Tagi: Capcom edycja kolekcjonerska marvel Marvel vs. Capcom: Infinite

Nie przegap