Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2017 20:30
Sea of Thieves. Gameplay przedstawia rozgrywkę cross-platformową, piękną oprawę i walkę piratów
799V

Sea of Thieves. Gameplay przedstawia rozgrywkę cross-platformową, piękną oprawę i walkę piratów

Brytyjczycy z Rare coraz to śmielej przekonują mnie do swojej wizji pirackiej zabawy. Najnowszy gameplay pokazuje wielkie spotkanie piratów, które choć na początku wyglądało bardzo przyjaźnie, to po chwili przerodziło się w sporą bitwę.

Sea of Thieves ma być jednym z wielkich hitów przygotowywanych wyłącznie na Xboksa One i komputery osobiste przez wewnętrzne studia Microsoftu. Gra miała trafić na rynek pod koniec roku, ale autorzy potrzebują dodatkowych miesięcy, by zapewnić graczom niezapomniane wrażenia.

Sea of Thieves w 540p i 15 fps. Rare zaprosi do rozgrywki wszystkich piratów

Dzisiaj możemy spojrzeć na wyjątkowo ciekawy materiał. Twórcy zdecydowali się sprawdzić rozgrywkę cross-platformową, podczas której przy jednej sesji spotkali się gracze na Xboksach One i komputerach osobistych.

Wrażenia? Bardzo pozytywne. Akurat Sea of Thieves bez najmniejszego problemu nadaje się do takiej praktyki. Tytuł nie wymaga takiej precyzji jak przykładowo pierwszoosobowe strzelanki, więc możemy śmiało przypuszczać, że autorzy w odpowiednim czasie udostępnią taką opcję.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla piratów, bo dzięki wspólnym zmaganiom na dwóch platformach na serwerach na pewno nie zabraknie chętnych do gry. A warto tutaj jeszcze wspomnieć, że pozycja pozwoli na rozgrywkę w 540p przy 15 fps (PC) i dzięki temu liczba zainteresowanych na pewno znacznie wzrośnie.

Gameplay pokazuje sporo ciekawej rozgrywki – zwróćcie szczególną uwagę na oprawę oraz zmienne warunki pogodowe. Przy ciekawym zadaniach, Sea of Thieves może odnieść sukces.  

Materiał: Sea of Thieves Developer Gameplay #5: "Pirate Olympics"

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Microsoft Rare Sea of Thieves

Nie przegap