Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 19:02
DLC z Resident Evil 7 może zapowiedzieć wydarzenia z Resident Evil 8
1638V

DLC z Resident Evil 7 może zapowiedzieć wydarzenia z Resident Evil 8

Pod koniec roku poznamy oczekiwane zakończenie wydarzeń z Resident Evil 7, a zdaniem jednego z informatorów, Capcom szykuje prawdziwą bombę dla fanów uniwersum. Twórcy podobno przez DLC mają zapowiedzieć wydarzenia z Resident Evil 8.

Na wstępie zaznaczam, że nie są to w żaden sposób potwierdzone informacje, ale podobno pochodzą ze źródła, któremu można ufać. Jednocześnie wiadomość łączy się ze wcześniejszymi przeciekami i tworzy ciekawy obraz, w który nie trudno uwierzyć. Ostrzegam jednak przed spoilerami!

Recenzja Resident Evil 7

Pod koniec roku zadebiutują na rynku dwa rozszerzenia do Resident Evil 7. „Not A Hero” oraz „End of Zoe” zdaniem najnowszych przecieków w istotny sposób łączą się ze sobą, a autorzy zdecydowali się opóźnić ich premierę, by mieć pewność, że jakość będzie prezentować bardzo wysoki poziom.

W tym pierwszym dodatku wcielimy się w Chrisa Redfielda – będzie to wielki powrót bohatera, który tym razem zapoluje na Lucasa Bakera. Jego przygoda rozpocznie się od razu po zakończeniu Resident Evil 7 – wyszkolony żołnierz pomoże Ethanowi, a następnie wstąpi ze swoim zespołem do rezydencji Bakerów. Jego formacja ma za wszelką cenę znaleźć Lucasa Bakera.

W trakcie rozgrywki natrafimy na zadania, za których wykonanie zgarniemy cenne dowody – dzięki materiałom odnajdziemy miejsce zamieszkania Lucasa, a jednocześnie poznamy informacje dla kogo pracował i dlaczego. Te szczegóły będą niezwykle istotne dla całej historii, ponieważ pozwolą lepiej zrozumieć Jacka Bakera i powód przenosin jego rodziny w sam środek pustkowia. End of Zoe ma połączyć się z Not A Hero – autorzy podobno wybrali zakończenie, w którym Zoe ma teraz pomagać Redfieldowi.

Mimo to najważniejszą informacją ujawnioną przez informatora jest fakt, że losy Lucasa Bakera mają bezpośrednio nawiązywać do Resident Evil 8. Facet podobno nie umrze w tym DLC, a zakończenie Not A Hero pozwoli zrozumieć, w którym miejscu rozpocznie się nowa przygoda z uniwersum.

Brzmi rozsądnie? Trudno powiedzieć, ale warto o tym pamiętać. Podobne przecieki często są potwierdzane, a tym razem całość prezentuje się naprawdę interesująco.

Źródło: https://www.gamewatcher.com/news/2017-14-09-rumor-resident-evil-7-not-a-hero-dlc-details-leak-will-link-to-resident-evil-8

Tagi:

Nie przegap