Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 17:31
Destiny 2. Raid Leviathan ukończony - znamy szczegóły, a Bungie gratuluje
1648V

Destiny 2. Raid Leviathan ukończony - znamy szczegóły, a Bungie gratuluje

Wczoraj zostały otwarte drzwi pierwszego raidu w Destiny 2. Wystarczyło kilka godzin, by pierwsza ekipa uporała się z ogromnym niebezpieczeństwem i zgarnęła świetny sprzęt. Zawodnicy chwalą się dokonaniem na materiale wideo.

Ukończenie historii z Destiny 2 zajmuje śmiałkom około 12 godzin, jednak dopiero po tym czasie gracze mogą zmierzyć się z trudniejszymi wyzwaniami. Ostatecznym starciem są zawsze raidy, które wymagają od zespołów świetnego zgrania oraz bardzo mocnego sprzętu.

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa. Microsoft zdradził wszystkie szczegóły nadciągającego DLC

Pierwszy raid w Destiny 2 wystartował wczoraj o 19:00. Po kolejnych pięciu i pół godzinach członkowie The Legend Himself pokonali ostatniego bossa i zdobyli cenne fanty. Jest to bardzo dobry wynik, który pewnie będzie teraz śrubowany przez kolejne zespoły.

Bungie pogratulowało drużynie, która ukończyła wyzwanie (uważajcie na spoiler!), a nawet przedstawiciele studia oglądali poczynania zespołu. To świetny widok, który pokazuje, że deweloperom bardzo zależy na swoim „dziecku”. Ukończenie Leviathana odblokowało nową mapę do trybu PVP. 

Wkrótce powinniśmy poznać konkrety dotyczące nowej zawartości do Destiny 2. Gra zostanie jeszcze w tym roku rozszerzona o wielki dodatek, którego szczegóły na początek przedstawił jeden z informatorów, a później informacje wyciekły na Xbox Live – konkrety znajdziecie powyżej.

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bungie Destiny 2 gameplay

Nie przegap