Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2017 16:23
Destiny 2: Klątwa Ozyrysa. Microsoft zdradził wszystkie szczegóły nadciągającego DLC
1690V

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa. Microsoft zdradził wszystkie szczegóły nadciągającego DLC

Bungie nie ma specjalnego szczęścia do Destiny. Kolejna część przynosi kolejne wycieki i tym razem jeszcze przed oficjalną informacją możecie poznać szczegóły Klątwy Ozyrysa. Dodatek jest częścią Przepustki Sezonowej.

O Destiny 2: The Curse of Osiris, czy też Destiny 2: Klątwa Ozyrysa pisaliśmy pierwszy raz już pod koniec sierpnia. Wtedy to informatorzy prezentowali szczegóły rozszerzenia, jednak tym razem konkrety przedstawił sam Microsoft.

Destiny 2 - Poradnik. Podklasy, bronie i pancerze, przedmioty, trofea

Firma opublikowała szczegóły na Xbox Store. Jest to częsty problem deweloperów, którzy ujawniają szczegóły firmom, które nie potrafią dochować tajemnicy i opublikować informacji w odpowiednim czasie.

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa będzie fabularnym dodatkiem, który zaprowadzi graczy na Merkury – kolejną planetę w produkcji Bungie:

Destiny 2 - dodatek I: Klątwa Ozyrysa stanowi kontynuację podróży twojego Strażnika, podczas której weźmiesz udział w nowych przygodach i misjach fabularnych na Merkurym - nowej lokalizacji w grze. Przemierzaj czas i przestrzeń, aby poznać sekrety Ozyrysa, zapobiec mrocznej przyszłości i odbudować więź między legendarnym Czarownikiem a jego najzdolniejszą uczennicą - Ikorą Rey.

Jak widać potwierdziły się wszystkie przypuszczenia i DLC pozwoli graczom poznać bliżej Ozyrysa. Obok nowej lokacji, fabularnych oraz dodatkowych misji, rozszerzenie zaoferuje również bronie, aktywności i areny:

  • Odkrywaj Merkurego i tajemniczy „Nieskończony Las" na jego powierzchni.
  • Nowe misje fabularne i przygody.
  • Nowe tematyczne bronie, pancerze i wyposażenie.
  • Nowe aktywności w trybie współpracy.
  • Nowe areny rywalizacji wieloosobowej.
  • I wiele innych...

Studio oczywiście aktualnie skupia się na premierze oraz naprawie błędów. Mimo wszystko możemy mieć pewność, że dodatek jest już gotowy i czeka na wielką prezentację – w końcu nad kolejną zawartością w przypadku Destiny 2 pracują dwa inne studia.

Źródło: Twitter.com

Tagi:

Nie przegap