Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2017 18:16
Ghost Recon: Wildlands. Zwiastun, gameplay i otwarta beta trybu PVP
681V

Ghost Recon: Wildlands. Zwiastun, gameplay i otwarta beta trybu PVP

Jeszcze w tym miesiącu na serwerach Ghost Recon: Wildlands będziemy świadkami „Wojny Duchów”. Twórcy właśnie ujawnili wszystkie szczegóły dotyczące nadciągającego rozszerzenia, które wprowadzi do produkcji oczekiwane starcia PVP.

Od 21 do 25 września na wszystkich platformach rozpocznie się otwarte testowanie trybu Ghost War. Jest to nowy wariant zabawy wprowadzający do Ghost Recon: Wildlands zmagania PVP. Twórcy pracowali nad rozszerzeniem przez wiele długich miesięcy i wielka premiera odbędzie się jesienią.  

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands - recenzja gry

Wszystkie pojedynki podczas testów odbędą się na zasadach czterech na czterech, bez wskrzeszeń i do trzech zwycięstw. W trakcie bety sprawdzimy osiem map i otrzymamy dostęp do sześciu z dwunastu klas postaci, które w dodatku zostały podzielone na trzy kategorie – napastnik, zwiadowca oraz wsparcie.

Każdego żołnierza można dostosować do własnych potrzeb, korzystając z jego atutów, jednak w Wojnie Duchów niezwykle istotna będzie współpraca z całym zespołem. Autorzy podkreślają, że podczas "Wojny" nie będzie miejsca na głupie ruch, bo takie błędy będą skutkować bolesną śmiercią.

Zespół pracował nad tym wariantem przez kilka miesięcy, ale rozszerzenie będzie dostępne za darmo. Aktualnie nie potwierdzono ostatecznej daty premiery, jednak możemy mieć pewność, że sporo w tym wypadku zależy od nadciągających testów.

Oczywiście w zabawie mogą uczestniczyć wyłącznie gracze, którzy posiadają pełną wersję Ghost Recon: Wildlands. Poniżej znajdziecie dwa zwiastuny prezentujące zabawę oraz czysty gameplay.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay ghost recon: wildlands pvp Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Ubisoft zwiastun

Nie przegap