Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2017 18:07
ATOMEGA to nowa gra Ubisoftu. Zwiastun i szczegóły zaprezentowane przez Francuzów
1708V

ATOMEGA to nowa gra Ubisoftu. Zwiastun i szczegóły zaprezentowane przez Francuzów

Ubisoft dość niespodziewanie zdecydował się właśnie na prezentację zupełnie nowej produkcji, która w dodatku zadebiutuje już wkrótce. Poznajcie ATOMEGA.

ATOMEGA to sieciowa strzelanina przygotowana przez Ubisoft Reflections i wydana przez Ubisoft. W produkcji zadaniem śmiałków jest zbieranie materii, dzięki której można zmieniać swoją egzoformę – od prostego atomu po boską omegę, a następnie należy walczyć o dominację podczas dynamicznych pojedynków.

Assassin's Creed: Origins na pięknej rozgrywce z Xbox One X. Egipt oczarowuje

Ubisoft nie często decyduje się na taką prezentację. Właśnie otrzymaliśmy informacje, zwiastun, a nawet datę premiery – ATOMEGA zadebiutuje 19 września wyłącznie na komputerach osobistych, ale możemy spodziewać się wersji na konsole.

W trakcie zmagań zawodnicy muszą zbierać materię, dzięki której ich bohater rośnie i może rywalizować z kolejnymi przeciwnikami. Podczas jednego starcia na mapach znajduje się maksymalnie ośmiu graczy.

Nie jest to oczywiście projekt pokroju Assassin’s Creed, ale może warto sprawdzić? Więcej szczegółów na temat ATOMEGA otrzymamy już wkrótce. W sumie premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu, więc zapewne w przeciągu kilku dni otrzymamy również konkretny gameplay.

Materiał: ATOMEGA - oficjalny zwiastun

Źródło: YouTube.com

Tagi: atomega Ubisoft zapowiedź zwiastun

Nie przegap