Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2017 16:12
Nintendo Direct jeszcze w tym tygodniu. Tona informacji o Super Mario Odyssey i nowe gry!
716V

Nintendo Direct jeszcze w tym tygodniu. Tona informacji o Super Mario Odyssey i nowe gry!

No to szykujcie się na gorące szczegóły z nowej historii Mariana. Nintendo właśnie potwierdziło zorganizowanie kolejnego Nintendo Directa, który pozwoli nam poznać również nowe tytuły zmierzające na konsole Japończyków.

Japończycy nie przestają rozpieszczać swoich fanów. Właśnie otrzymaliśmy zapowiedź Nintendo Directa, który odbędzie się jeszcze w tym tygodniu – w nocy ze środy na czwartek o 24:00 (13.09 23:00 BST).

Nintendo Switch otrzyma własne trofea/osiągnięcia? Polacy zdradzają tajemnicę Nintendo

Nie jest to pewnie najprzyjemniejszy termin dla graczy, którzy wstają rano do pracy, ale obiecuję, że na stronie pojawi się sowite podsumowanie wydarzenia. Przedstawimy najważniejsze szczegóły, materiały oraz zaprezentowane gry – już teraz zapraszam na wspólne oglądanie lub wpadanie na stronę w czwartek rano.

Nintendo zapowiedziało skupienie się na Super Mario Odyssey – tytuł otrzyma wielką prezentację, podczas której nie zabraknie konkretów dotyczących produkcji. Japończycy szykują nowe informacje i pewnie świeżutki gameplay.

W trakcie 45-minutowej prezentacji nie zabraknie również informacji o nowościach zmierzających na Nintendo Switcha oraz Nintendo 3DS-a, jednak na jakiekolwiek konkrety musimy jeszcze zaczekać.

Źródło: Twitter.com

Tagi: 3ds Nintendo nintendo direct nintendo Switch Super Mario Odyssey