Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2017 17:01
Elex Kleryk
888V

ELEX. Zwiastun prezentuje frakcję Kleryków

W przyszłym tygodniu wyruszymy poznawać nową opowieść od Piranha Bytes. Twórcy zdecydowali się jeszcze przed premierą dokładnie zaprezentować kolejną frakcję i w konsekwencji poznajemy bliżej Kleryków. Jedną z najpotężniejszych grup w ELEX.

Piranha Bytes nie zamierza brnąć w „śmierdzące DLC”, dlatego możemy mieć pewność, że 17 października na rynku zadebiutuje pełna opowieść stworzona dla ELEX. Firma może jednak małymi krokami szykować się do stworzenia pełnoprawnej kontynuacji.

Elex bez „śmierdzących DLC”. Twórcy odcinają się od dodatków

Zanim otrzymamy informacje dotyczące kolejnego projektu Niemców, warto poznać bliżej Kleryków. Jest to jedna z czterech głównych frakcji w świecie produkcji, która od wielu lat toczy krwawe boje z Albami.

Przedstawiciele Kleryków zamieszkują ognistą, przepełnioną skałami krainę Ignadon i nie zamierzają spożywać eleksu. Ich zdaniem jest to niegodne, a zdobyte surowce przeznaczają do zasilania potężnych sprzętów. Korzystają z rozwiniętej technologicznie broni, a dodatkowo zajmują się tworzeniem wynalazków – to oni są odpowiedzialni między innymi za stworzenie mechanicznych wojowników.  Klerycy wierzą w boga Calaana – wyznawcy muszą wyrzec się spożywania eleksu.

Najnowszy materiał skupia się na zaprezentowaniu wojowników i pozwala spojrzeć na nowoczesne bronie oraz pancerze stworzone przez przedstawicieli frakcji. Studio pozwala również przyjrzeć się bazie wypadowej Kleryków.

Materiał: ELEX - Gameplay Trailer - The Cleric Faction

Źródło: YouTube.com

Tagi: Elex piranha bytes THQ Nordic trailer zwiastun