Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2017 20:00
Assassin’s Creed: Origins bezwzględnie najpiękniejsze na Xbox One X - Ubisoft chwali nową platformę Microsoftu
1963V

Assassin’s Creed: Origins bezwzględnie najpiękniejsze na Xbox One X - Ubisoft chwali nową platformę Microsoftu

Jeśli planujecie w listopadzie wycieczkę do Egiptu, a dodatkowo macie chrapkę na nową platformę Microsoftu, to możecie mieć pewność, że ten duet pozwoli Wam zapoznać się z grą w najlepszej jakości. Reżyser Assassin’s Creed: Origins w superlatywach wypowiedział się o Xbox One X.

O jakości Xboksa One X wypowiedziało się wielu deweloperów, ale nie często otrzymujemy tak pozytywne sygnały od tak wielkiego studia. Ubisoft jest zachwycony nową platformą Amerykanów i jest to naprawdę dobra wiadomość dla potencjalnych klientów Xboksa One X.

Assassin’s Creed: Origins - kategoria wiekowa wskazuje, że w grze zobaczymy nagość i erotykę

Po roku przerwy wielu graczy z wielką przyjemnością powróci do świata Assassin’s Creed. Nadchodząca przygoda nie tylko zapowiada się na ciekawe rozwinięcie koncepcji, to w dodatku opowieść zaoferuje świetne umiejscowienie wydarzeń.

W sprawie Assassin’s Creed: Origins postanowił wypowiedzieć się Ashraf Ismail, który przez kilka lat pracował ze swoim zespołem nad tytułem i reżyser jest pewny, że najpiękniejszy Egipt zobaczą posiadacze Xboksów One X.

Deweloper pochwalił sprzęt Amerykanów, który został przygotowany w świetny sposób, posiada mocne podzespoły, a stworzenie produkcji było wyjątkowo proste:

„To była przyjemność pracować na Project Scorpio. W prosty sposób przenieśliśmy naszą grę w naprawdę wysokiej jakości. Dzięki Xbox One X produkcja jest piękna. Kudosy dla naszych artystów, inżynierów i dyrektorów technicznych – dzięki nim nasza gra wygląda absolutnie oszałamiająco. Myślę, że Xbox One X zaoferuje najpiękniejszą wersję, ponieważ renderowanie odbywa się w wysokiej rozdzielczości. Mamy więcej pamięci RAM i mamy do dyspozycji o wiele więcej narzędzi do prezentacji naszej twórczości.”

Oczywiście musimy pamiętać, że każda platforma otrzyma podobne doświadczenie, jednak to Xbox One X zaoferuje najpiękniejszą opowieść:

„Doświadczenie gry jest takie samo na każdej platformie. Staraliśmy się upewnić, że tytuł błyszczy w jak najlepszy sposób na każdym sprzęcie. Mimo to, wersja na Xbox One X jest bezwzględnie najpiękniejsza.”

Źródło: http://gamingbolt.com/xbox-one-x-is-absolutely-the-most-beautiful-version-of-assassins-creed-origins-ubisoft

Tagi:

Nie przegap