Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.09.2017 14:54
Assassin’s Creed: Origins. Kategoria wiekowa wskazuje, że w grze zobaczymy nagość i erotykę
3032V

Assassin’s Creed: Origins. Kategoria wiekowa wskazuje, że w grze zobaczymy nagość i erotykę

Assassin’s Creed: Origins ma być zupełnie nową jakością dla nieco już zbyt mocno wyeksploatowanej serii od zakapturzonych skrytobójcach. Tyczy się to nie tylko mechanizmów, ale i zawartości, jaką zobaczymy w grze.

Ubisoft o swojej najnowszej produkcji z uniwersum Asasynów powiedział nam już niezwykle dużo. Widzieliśmy liczne zwiastuny, materiały z rozgrywki, postacie historyczne, system walki i tego typu najważniejsze aspekty gry.

Assassin's Creed: Origins w Encyklopedii PPE.pl

Ostatnio tytuł otrzymał kategorię wiekową od agencji ESRB, która to ocenia wirtualne światy pod względem tego co przedstawiają swoim odbiorcom i przykleja do nich odpowiednią literkę z liczbą.

Okazuje się, że Assassin’s Creed: Origins będzie przeznaczone wyłącznie dla osób dojrzałych, powyżej 17 roku życia (klasa Mature 17+). Dzięki temu wiemy, że na naszych ekranach zobaczymy krew, przemoc, środki odurzające, nagość, zawartości seksualne, wulgaryzmy i alkohol.

Przygody Bayeka będą zatem pierwszymi, w których Ubisoft odważył się pójść na całość i wzorem na przykład Wiedźmina, pokaże sceny erotyczne.

Tagi:

Nie przegap