Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2017 15:09
Yoda ze Star Wars: Battlefront II
753V

Star Wars: Battlefront II. Szczegóły bety ujawnione przez informatora

W lipcu Szwedzi zaprezentowali informacje dotyczące testów beta Star Wars: Battlefront II. Wydarzenie zostało zaplanowane na pierwsze dni października, więc już wkrótce otrzymamy ostateczne konkrety. Zanim jednak DICE opublikuje ostateczną wiadomość, jeden z informatorów postanowił pochwalić się szczegółami.

Na 17 listopada zaplanowano wielką premierę Star Wars: Battlefront II. DICE zdecydowało znacznie powiększyć produkcję względem pierwszej odsłony, a dodatkowo gracze otrzymają możliwość wypróbowania gry przed debiutem.

Gameplay ze Star Wars: Battlefront II

Od 4 października rozpocznie się testowanie Star Wars: Battlefront II. Zdaniem użytkownika o pseudonimie „Some_Info” (znany informator dzielący się szczegółami z tytułu DICE) w trakcie zabawy sprawdzimy trzy mapy:

Galactic Assault na planecie Theed (zmagania do 40 zawodników), Space Battles na Fodor (rywalizacja do 24 graczy) i Strike na Takodana. Studio ma udostępnić również tryb Skirmish, który „jest podobny do Arcade” i pozwoli graczom sprawdzić misje solo lub w dwuosobowej kooperacji (z opcją zmagań na podzielonym ekranie).

Beta ma zawierać po części kod, który został zaprezentowany na EA Play – możemy liczyć na te same postacie, znanych bohaterów, a jedną z większych nowości będzie pojazd LAAT, który prawdopodobnie będzie podążał wyznaczoną ścieżką jak U-Wing na Scarif.

Studio podobno zajęło się znacznym dopracowaniem oprawy względem rozgrywki z E3, a sama beta będzie ważyć od 14 do 16GB. Nadal musimy zaczekać na potwierdzenie tych rewelacji, ale konkrety powinny pojawić się już wkrótce.  

Źródło: http://gamingbolt.com/star-wars-battlefront-2-beta-info-possibly-leaked-modes-maps-and-more-revealed

Tagi: beta DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II

Nie przegap