Roger Żochowski Roger Żochowski 11.09.2017 23:02
Najsilniejsza reprezentacja Polski w historii serii. Zobacz skład i wygląd Polaków w Pro Evo 2018
27094V

Najsilniejsza reprezentacja Polski w historii serii. Zobacz skład i wygląd Polaków w Pro Evo 2018

Bardzo wysokie miejsce w rankingu FIFA wpłynęło na to jak silna jest nasza reprezentacja w nowym Pro Evo. Sprawdziliśmy też jak bardzo podobni są Polacy do swoich rzeczywistych odpowiedników. Pazdan nie będzie zachwycony. 

Zacznijmy, że Polska jest teraz drużyną, którą bez wstydu możemy rywalizować z najlepszymi jedenastkami na świecie. Nasza reprezentacja ma 4,5 gwiazdek na 5 i jest jedną z silniejszych ekip w Europie. Taka sytuacja nie powinna nas jednak dziwić.

Recenzja Pro Evolution Soccer 2018

Biało Czerwoni zajmują bardzo wysoką, można wręcz napisać, za wysoką, pozycję w rankingu FIFA i to musiało zostać zauważone. W zeszłym roku płakaliśmy nad tym, że Polska to jakieś no-name'y. W tym mamy prawdziwe nazwiska, stroje i drużynę, którą można coś zwojować grając po Sieci. Wartość ataku naszej ekipy to 86, pomocy 76, a obrony wysokie 79.

Skład Orłów jest jak na standardy Konami całkiem aktualny. W przypadku napastników mamy w podstawie duet Lewandowski & Milik, a na ławie siedzą Teodorczyk i Wilczek. W pierwszej jedenastce gra wprawdzie Krychowiak, ale cieszy fakt, że Krzysztofa Mączyńskiego, Piotra Zielińskiego i Karola Linetty'ego mamy w obwodzie. Brakuje naszej zdolnej młodzieży - Kędziory, Bednarka czy Kamińskiego. Mamy za to w składzie Igora Lewczuka, Artura Boruca oraz Bartosza Kapustkę. Z kadry na mecze z Danią i Kazachstanem brakuje też Jacka Góralskiego, Łukasza Skorupskiego, Bartosza Bereszyńskiego i Pawła Wszołka. Niestety nie wszyscy zawodnicy są podobni do siebie. Zaskakuje niezłe odwzorowanie Mączyńskiego czy Linetty'ego, ale już Pazdan poza łysą głowę zupełnie siebie nie przypomina. Jest to o tyle uderzające, że w tej odsłonie w menusach i ekranach taktyki mamy prawdziwe wizerunki piłkarzy. W galerii znajdziecie facjaty całej reprezentacji Polski poniżej pełny skład naszej reprezentacji w Pro Evo 2018.

Najlepszy Overall ma rzecz jasna Lewandowski (90). Można powiedzieć, że doczekaliśmy się naszego polskiego cyborga, choć już w poprzedniej części Lewy wymiatał. Poniżej statystyki kilku przykładowych grajków z naszej ekipy. 

Na sam koniec zaś filmik, na którym możecie zobaczyć Polskę na oprawie przedmeczowej oraz sam mecz naszej reprezentacji z Niemcami. Było to moje drugie spotkanie rozegrane po odpaleniu gry na poziomie SuperStar. 

Tagi: konami polska Pro Evolution Soccer 2018

Nie przegap