Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 16:27
Forza Motorsport 7 to „doskonałe doświadczenie wyścigów przygotowane dla 4K”. Reklamy Microsoftu
1144V

Forza Motorsport 7 to „doskonałe doświadczenie wyścigów przygotowane dla 4K”. Demo i zakończenie prac nad grą

Seba, Karina, Janusz, Kryspin, a nawet Brajanek – każdy może zostać profesjonalnym kierowcą dzięki Forza Motorsport 7, a najnowszy spot przygotowany przez Microsoft w boski sposób zapowiada nadciągające zmagania. Szykuje się perełka dla miłośników gatunku.

Microsoft odpala najmocniejsze działa przygotowujące graczy na Forza Motorsport 7. Gra Turn 10 Studios zadebiutuje na rynku dopiero 3 października, ale już dzisiaj możemy nacieszyć oczy ciekawymi materiałami zapowiadającymi to przyjemne wydarzenie.

Recenzja Forza Motorsport 7

Zespół odpowiedzialny za promocję Forza Motorsport 7 wpadł na ciekawy pomysł. Prosta gra z dzieciństwa została odrobinę zmieniona – zamiast krzeseł zainteresowani mogą skorzystać z pięknych i w wielu przypadkach mocnych samochodów. Reklama została przygotowana z pomysłem, a w dodatku Amerykanie opublikowali również spoty przedstawiające poszczególne pojedynki.

Tytuł jest zapowiadany jako „doskonałe doświadczenie wyścigów przygotowane dla 4K” i trudno się z tym nie zgodzić. Turn 10 Studios od początku pracowało nad stworzeniem Xboksa One X i deweloperzy potrafią w fenomenalny sposób wykorzystać dodatkową moc nowej platformy Amerykanów.

Forza Motorsport 7 zadebiutuje oczywiście również na Xboksie One i Xboksie One S, jednak to na „najmocniejszej konsoli w historii” zaoferuje najlepszą jakość – zawartość w każdym przypadku będzie identyczna.

Turn 10 Studios potwierdziło również zakończenie prac nad produkcją. Wersja demonstracyjna zadebiutuje na Xboksie One i komputerach osobistych 19 września. Wycinek zaoferuje trzy samochody (Porsche 911 GT2 RS, Nissana Nismo GT-R LM, Mercedes-Benz Tankpool) oraz cztery trasy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: forza motorsport 7 Microsoft reklama Turn 10 Studios tv spot zwiastun

Nie przegap