Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 15:03
L.A. Noire. Data premiery wersji na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i HTC Vive!
4441V

L.A. Noire. Data premiery wersji na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i HTC Vive!

Stało się! Rockstar właśnie potwierdził jedną z gorętszych plotek ostatnich tygodni. L.A. Noire wkrótce trafi na kolejne platformy i gra nawet wykorzysta gogle do wirtualnej rzeczywistości. Znamy już nawet szczegóły nowych wersji i datę premiery.

Jeszcze kilka tygodni temu były to tylko i wyłącznie plotki, ale jak widać informatorzy tym razem nie zawiedli. Rockstar zdecydował się przenieść L.A. Noire na kolejne platformy! Tytuł pierwotnie zadebiutował w 2011 roku wyłącznie na PlayStation 3, Xboksach 360 i komputerach osobistych.

L.A. Noire ma powrócić na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

L.A. Noire zadebiutuje 14 listopada na PlayStation 4, Xboksach One i Nintendo Switch. Rockstar zdecydował się na przeniesienie gry i zaoferowanie wszystkich graczom odpowiednią jakość. 

Twórcy jednocześnie przygotowują edycję na HTC Vive – jest to pierwszy krok w kierunku wirtualnej rzeczywistości wykonany przez Rockstar, ale w tym wypadku klienci nie otrzymają całej gry, a wyłącznie siedem „scen” z oryginalnej opowieści. Wszystkie wydarzenia zostaną odpowiednio dostosowane do VR.

L.A. Noire na Nintendo Switch zawiera pełną przygodę ze wszystkimi wcześniej wydanymi dodatkami. Studio zadba także o wykorzystanie Joy-Conów, sterowanie żyroskopowe, kontrolę opartą na gestach, HD Rumble, szerokie kąty kamery i kontekstowe sterowanie ekranem dotykowym w celu pracy detektywistycznej. 

W przypadku PlayStation 4 i Xbox One możemy również liczyć na całą opowieść z dodatkami, a także szereg technicznych udoskonaleń: lepsze oświetlenie, dopracowane chmury, nowe kąty kamery filmowej, tekstury wysokiej rozdzielczości i wiele więcej. Tytuł zadziała na PS4 i XOne w rozdzielczości 1080p oraz 4K na PS4 Pro i XOne X.   

L.A. Noire nowa wersja

Tagi: L.A. Noire rockstar Team Bondi

Nie przegap