Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2017 19:02
Bohaterka Dishonored: Death of the Outsider
563V

Dishonored: Death of the Outsider na krwawej rozgrywce. Długi gameplay i nowe moce

Miłośnicy zabijania muszą szykować się na nową przygodę w uniwersum Dishonored. Billie Lurk pozwoli graczom wypróbować wcześniej niedostępne umiejętności, dzięki którym ubijanie przeciwników ponownie sprawi zainteresowanym mnóstwo satysfakcji.

Samodzielne rozszerzenie do Dishonored zapowiada się na wyjątkowo smaczną przygodę. Autorzy nie zdecydowali się umiejscowić wydarzenia w nowym świecie, jednak protagonistka otrzyma kolejny zestaw umiejętności, których jakość zobaczycie na poniższych materiałach.

Dishonored: Death of the Outsider z systemem kontraktów. Twórcy prezentują nowość

Od 2012 roku wielu graczy zapoznało się z dwoma opowieściami w uniwersum Dishonored, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec atrakcji. Arkane Studio chce rozwijać tę serię, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest właśnie Death of the Outsider.

Twórcy zdecydowali się na nową, choć znaną bohaterkę, która otrzymała własny zestaw umiejętności, a jednocześnie przedstawi zainteresowanym zupełnie świeżą przygodę. Jednocześnie sporym urozmaiceniem zabawy będą kontrakty – nowe misje pozwolą śmiałkom zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami.

Dzisiaj możemy spojrzeć na mnóstwo rozgrywki z opowieści i szczerze? To będzie stare-dobre-Dishonored. Nie więcej, nie mniej i w zasadzie ciekawi mnie tylko jedno – długość przygody. Autorzy nie bez powodu w tym wypadku nie zdecydowali się na „trójkę” w nazwie.   

Źródło: YouTube.com

Tagi: