Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2017 18:53
Rune: Ragnarok to nowy RPG twórców oryginalnego Prey. Pierwszy zwiastun pobudza nadzieje
1587V

Rune: Ragnarok to nowy RPG twórców oryginalnego Prey. Pierwszy zwiastun pobudza nadzieje

Human Head Studios zapowiedziało dzisiaj zupełnie nową produkcję. Studio przygotowuje wielki tytuł, o którym w kolejnych latach może być bardzo głośno. Poznajcie szczegóły i zobaczcie pierwszy zwiastun Rune: Ragnarok.

Rune: Ragnarok to RPG z elementami sandboksu w otwartym świecie przygotowywany przez Human Head Studios, czyli autorów oryginalnego Prey. Tytuł zaprowadzi graczy do niebezpiecznego, nordyckiego świata, w którym zainteresowani zawalczą z gigantycznymi bestiami.

Od kilku dni pojawiały się w Sieci małe plotki dotyczące nowej produkcji  Human Head Studios, a dzisiaj otrzymaliśmy konkretną zapowiedź. W Rune: Ragnarok gracze wybiorą jednego boga, będą mu oddawać cześć, a ich postać będzie zdobywać nowe umiejętności, uczyć się kolejnych zdolności i zawalczy z nieumarłymi w brutalnej, przesiąkniętej krwią walce.

Reżyserem projektu został Chris Rhinehart, który nie ukrywa podekscytowania, bo po siedemnastu latach studio powróciło do uniwersum Rune. Gra zaoferuje pełnoprawną przygodę, wymagającą walkę, a całość będzie upiększona nordyckim klimatem.

Na dobry początek otrzymaliśmy wyłącznie małą zajawkę w formie poniższego zwiastuna, ale konkrety mają nadejść już wkrótce. Studio w następnych tygodniach ujawni wstępną datę premiery (końcówka 2018 roku?) i platformy docelowe (pewnie PS4, XOne i PC?).

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Human Head Studios rune: ragnarok zapowiedź

Nie przegap