Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.08.2017 08:16
Forza Motorsport 7 wygląda wspaniale w 4K i 60 fps. Gameplay z Xbox One X
2297V

Forza Motorsport 7 wygląda wspaniale w 4K i 60 fps. Gameplay z Xbox One X

Nadjeżdża nowy graficzny król konsolowych wyścigów. Turn 10 prezentuje na gamescom 2017 wersję demonstracyjną Forza Motorsport 7, odpaloną na Xbox One X, która robi wielkie wrażenie na uczestnikach imprezy.

Dotychczas to DriveClub był mistrzem złych warunków pogodowych, ale patrząc  na rozgrywkę z Forza Motorsport 7, w natywnej rozdzielczości 4K i 60 fps, nietrudno zauważyć, że exclusive z PS4 musi przekazać wyścigom Turn 10 pałeczkę. Z kolei nad Gran Turismo Sport nowa Forza ma przewagę w jakości wykonania audio. Dźwięki dobywające się z wydechu i skrzyni biegów wydają się bliskie perfekcji.

Recenzja Forza Motorsport 7

IGN udało się zarejestrować rozgrywkę z toru Nurburgring w trakcie ulewy. Drugi filmik prezentuje dla odmiany totalny upał, panujący na wysuszonym torze w Dubaju. Oba gameplaye pochodzą z Xbox One X.

Forza Motorsport 7 trafi na europejski rynek 3 października 2017 r.

Oczywiście gry nie trzeba koniecznie odpalać w rozdzielczości 4K. Deweloperzy pomyśleli też o posiadaczach PC ze słabszymi konfiguracjami, zmniejszając nawet ostatnio minimalne wymagania sprzętowe. Gra dorobi się też dema na PC, żeby gracze mogli sprawdzić, czy ich sprzęt podoła wyzwaniu.

Tagi: 4k 60 fps forza Forza Motorsport 7 Microsoft turn 10 xbox one x