SKLEP
Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 21.08.2017 17:15
Bioshock ma już 10 lat! Z tej okazji pojawiła się specjalna kolekcjonerka
726V

Bioshock ma już 10 lat! Z tej okazji pojawiła się specjalna kolekcjonerka

Latka lecą. Bioshock ma już ich 10. Z tej okazji 2K ogłosiło wypuszczenie na rynek specjalnej edycji kolekcjonerskiej tej kultowej gry.

Stworzone przez Irrational Games w 2007 roku Bioshock okazało się jednym z kamieni milowych w historii gier wideo. Niejeden z nas z nostalgią wspomina niesamowite, podwodne miasto Rapture oraz jego mieszkańców i tajemnice.

Recenzja Bioshock: The Collection

BioShock 10th Anniversary Collector’s Edition zawiera kopię Bioshock: The Collection przygotowaną na PS4 i XOne. Bajer polega na tym, że przynosi ze sobą prawie 12-calową figurkę Big Daddy'ego oraz odpowiednio mniejszą Little Sister. Obie postacie stoją w pozie przypominającą tę z okładki gry. Wypasiona statuetka ma również mechaniczne elementy (kręcące się wiertło) a także podświetlenie (oczy Little Sister oraz wizjery Big Daddy'ego). No nie powiem, przytuliłbym taki gadżet z największą chęcią.

Nie ma się jednak co napalać. BioShock 10th Anniversary Collector’s Edition będzie dostępne wyłącznie na terenie USA. Cena też jakaś taka "nienasza", bowiem cacko kosztuje 200 dolarów. Pojawi się na rynku 14 listopada i będzie dostępne tylko w sieci Gamestop i w oficjalnym sklepie 2K. No i klops. Ale popatrzeć można...

Tagi: bioshock bioshock: the collection

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
BioShock: The Collection
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 15.09.2016
  • Nie
  • od lat 18 wulgarny język hazard przemoc
Miesięcznik PSX Extreme