Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2017 16:37
Dissidia Final Fantasy NT. Beta w szczegółach
482V

Dissidia Final Fantasy NT. Beta w szczegółach

Square Enix ujawniło wszystkie niezbędne informacje dotyczące nadciągających testów Dissidia Final Fantasy NT. Zainteresowani gracze sprawdzą wersję gry na PlayStation 4, która zadebiutuje na rynku w przeciągu następnych sześciu miesięcy.

Dissidia Final Fantasy NT elektryzuje graczy z całego świata. Square Enix potwierdziło, że produkcja trafi na Zachód już w pierwszych miesiącach 2018 roku, więc możemy oczekiwać premiery do 31 marca.

Dissidia Final Fantasy NT z kolejnym wojownikiem. Jecht szykuje się do walki

Twórcy chcą mieć pewność, że gra w dniu debiutu na konsoli Sony będzie błyszczeć i właśnie z tego powodu zdecydowano się na zamknięte testy. Studio zamierza zaprosić do wydarzenia wielu fanów Final Fantasy, którzy pozwolą dokładnie sprawdzić infrastrukturę sieciową.

Wydawca dzisiaj potwierdził konkretne szczegóły. W Dissidia Final Fantasy NT zagramy od 26 sierpnia do 4 września na PlayStation 4, a podczas testów gracze otrzymają dostęp do rozgrywki trzech na trzech. Bez najmniejszego problemu podczas starć przyzwiemy przykładowo Infrita, Shivę oraz Odina.

Jeśli jeszcze nie wyraziliście chęci udziału w zabawie, to krótki wniosek wypełnicie w tym miejscu. Podczas testów zainteresowani mogą oczekiwać kodu, który był sprawdzany przez dziennikarzy w trakcie E3 2017 – już wtedy tytuł zebrał sporo pochwał.

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta dissidia final fantasy nt PlayStation 4 Team Ninja