Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2017 21:16
Jecht w Dissidia Final Fantasy
553V

Dissidia Final Fantasy NT z kolejnym wojownikiem. Jecht szykuje się do walki

Team Ninja pracuje już nad nową wersją Dissidia Final Fantasy, która na początku przyszłego roku trafi na PlayStation 4, a jednocześnie deweloperzy rozwijają wersję na automaty. Jest to dobra wiadomość, bo możemy mieć pewność, że konsolowe wydanie będzie bogatsze.

W drugiej połowie roku odbędą się testy Dissidia Final Fantasy, które pozwolą deweloperom dopracować serwery i przygotować infrastrukturę na kolejne pojedynki. Tytuł w wersji „NT” zadebiutuje w pierwszych miesiącach 2018 roku na PlayStation 4.

Szczegóły dotyczące bety Dissidia Final Fantasy NT

Japończycy nie tylko pracują nad wersją przeznaczoną na konsolę Sony, ale jednocześnie zespół rozwija edycję z automatów. Studio dzisiaj pokazało kolejnego zawodnika, którego na pewno dobrze kojarzą sympatycy Final Fantasy X.

Jecht trafi do Dissidia Final Fantasy oraz Dissidia Final Fantasy NT. Jest to ojciec głównego bohatera FFX, który odgrywa istotną rolę dla całej fabuły i miał również okazję wystąpić w Dissidia 012 Final Fantasy. Tytuł w 2011 roku zadebiutował na PlayStation Portable.

Dzisiaj możecie spojrzeć na przyjemny zwiastun prezentujący zawodnika, który nawet ma okazję skrzyżować miecz z Tidusem. Pewnie w niedalekiej przyszłości Square Enix opublikuje dokładniejszy poradnik prezentujący jego wszystkie zdolności.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: dissidia final fantasy dissidia final fantasy nt Team Ninja trailer zwiastun