Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 18:02
Tidus w Dissidia Final Fantasy
976V

Dissidia Final Fantasy NT. Beta zapowiedziana - zainteresowani sprawdzą produkcję

Na początku przyszłego roku będziemy świadkami premiery nowej odsłony Final Fantasy. Japończycy wciąż dopracowują produkcję, jednak już teraz możemy wyrazić chęć uczestnictwa w nadciągających testach.

W weekend podczas EVO 2017 Square Enix rozdawało kody na testy beta Dissidia Final Fantasy NT. Oczywiście do zabawy zostaną zaproszeni również gracze, którzy nie pojawili się na imprezie. W tej sytuacji należy wypełnić krótki formularz.

Dissidia Final Fantasy NT - szczegółowy materiał prezentuje walkę i uczy podstaw

Dissidia Final Fantasy NT było szeroko prezentowane na EVO 2017. Gracze mogli bez przeszkód zapoznać się z tytułem, jednak autorzy liczą na porządne sprawdzenie serwerów. Właśnie z tego powodu jeszcze latem odbędzie się zamknięta beta, dzięki której zainteresowani wcielą się w ulubieńców z uniwersum Final Fantasy.

Aktualnie Japończycy nie ujawnili konkretów dotyczących zmagań. Możemy jedynie wskoczyć na stronę i wypełnić formularz.

Należy tutaj na pewno zaznaczyć, że podczas wspomnianej imprezy gracze otrzymali spory wycinek kodu, który był określany przez fanów jako „niemal ukończoną produkcję”. Twórcy prezentowali kilka aren oraz wielu wojowników i prawdopodobnie właśnie ten kod będzie testowane podczas bety.

Testy w drugiej połowie roku potwierdzają wcześniejsze informacje – Dissidia Final Fantasy NT znajduje się w zaawansowanej fazie powstawania, więc nie powinniśmy się obawiać o problemy dotyczące debiutu. Gra jest wciąż datowana na początek 2018 roku.

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta Dissidia Final Fantasy NT Square Enix Team Ninja