SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2017 13:17
PlayStation 4 z firmware 4.73
4840V

PlayStation 4 z firmware 4.73. Sony przygotowuje urządzenie na wielką aktualizację

Sony zapowiedziało firmware 5.0, ale zanim nowości trafią na serwery, gracze muszą pobrać pliki oznaczone numerem 4.73. W tym wypadku nie możecie oczekiwać wielkich zmian, jednak aktualizacja jest wymagana do rozpoczęcia sieciowej rozgrywki.  

Japońska korporacja zbiera chętnych do testowania wielkiej aktualizacji oznaczonej numerem 5.0. Według plotek wkrótce mamy otrzymać wstępną listę zmian, jednak wszystkie szczegóły zostaną ujawnione dopiero w momencie publikacji firmware.

Totally Digital i Ubisoft Publisher Sale. Ostatni etap promocji na amerykańskim PS Store

Wiele na to wskazuje, że dzisiejsza aktualizacja przygotowuje urządzenia na nadciągające zmiany. Firma ponownie opublikowała łatkę, która zajmuje się wyłącznie stabilizacją systemu:

„Aktualizacja oprogramowania poprawia jakość działania systemu.”

W tym wypadku gracze muszą pobrać przed rozpoczęciem zabawy dokładnie 340,6MB, więc włączcie konsolę przynajmniej kilka minut przed planowaną, wieczorną rozgrywką. Standardowo pliki trafiają na kolejne serwery z pewnym opóźnieniem, więc niektórzy posiadacze PlayStation 4 mogą otrzymać komunikat o aktualizacji dopiero za 2-3 godziny.

Pierwsze konkrety dotyczące oczekiwanego firmware 5.0 mają pojawić się w przeciągu następnych kilku dni. Zdaniem informatorów japońska korporacja planuje opublikować nowości na początku przyszłego miesiąca.

Źródło: Twitter.com

Tagi: firmware playstation 4 sony

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme