Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2017 20:24
Xbox One z nowymi kontrolerami. Microsoft prezentuje sprzęt
2421V

Xbox One z nowymi kontrolerami. Microsoft prezentuje sprzęt

Microsoft zdecydował się przygotować kolejne kontrolery do Xboksa One.  Firma tym razem stawia na trzy piękne wzory, którymi może zainteresować się wielu graczy. Poznaliśmy konkrety dotyczące urządzeń.

Amerykanie od pewnego czasu systematycznie dostarczają na rynek nowe wzory znanego kontrolera. W tym wypadku inżynierowie dokonują skromnych zmian, jednak w głównej mierze zainteresowani gracze otrzymują sprzęt, który znamy już od premiery Xboksa One.

Games with Gold z dodatkową grą. Japończycy dostarczają

Microsoft zapowiedział przygotowanie trzech padów, które mają spodobać się graczom, którzy wyczekują na wielkie, tegoroczne premiery. Jeśli zamierzacie grać w Forza Motorsport 7, Crackdown 3, Assassin’s Creed Origins, Middle-earth: Shadow of War, to podobno powinniście się zainteresować nowymi urządzeniami.

Tak prezentują się szczegóły:

  • Green/Grey - premiera 3 sierpnia, cena 64,99 dolarów (około 233 zł)
  • Volcano Shadow Special Edition - premiera 3 sierpnia, cena 69,99 dolarów (około 251 zł)
  • Patrol Tech Special Edition - premiera 5 września, cena 69,99 dolarów (około 251 zł)

Korporacja z Redmond jednocześnie przygotowała zupełnie nowy adapter, dzięki któremu klienci podłączą kontrolery do PC z Windows 10. Sprzęt jest 66% mniejszy od poprzednika i będzie sprzedawany w cenie 24,99 dolarów (około 89 zł) od sierpnia. Microsoft przygotuje również specjalne zestawy „pad + adapter”.

Nowe kontrolery możecie zobaczyć poniżej.

Xbox One nowe kontrolery

Źródło: Twitter.com

Tagi: kontroler Microsoft pad xbox one