Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2017 18:24
The Witcher 3: Wild Hunt – The Sands of Ofir. Tak mógłby wyglądać trzeci dodatek do wielkiej gry CDP RED
7959V

The Witcher 3: Wild Hunt – The Sands of Ofir. Tak mógłby wyglądać trzeci dodatek do wielkiej gry CDP RED

CD Projekt RED pracuje jeszcze nad aktualizacją dla Wiedźmin 3: Dziki Gon, która wprowadzi wsparcie dla PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X, ale autorzy nie zamierzają tworzyć kolejnych DLC. W tej sytuacji z wielkim tytułem Polaków postanowiła zmierzyć się studentka z Rosji.

The Witcher 3: Wild Hunt – The Sands of Ofir to koncepcja dodatku, który mógłby się rozgrywać po zakończeniu fabuły z Krew i Wino. Wszystkie materiały zostały przygotowane przez Alexanderę Tokaryuk

Wiedźmin 3: Dziki Gon Survival ze zmęczeniem, pragnieniem i głodem. Geralt wyrusza na polowanie

Rosyjska studentka zdecydowała się stworzyć cały album szkiców koncepcyjnych, które prezentują nigdy nie przygotowywany dodatek do Wiedźmina. W The Sands of Ofir główny bohater miałby spotkać się z sułtanem – mężczyzna stracił syna i to właśnie Geralt miałby pomóc w odnalezieniu jednego z morderców.

Jest to oczywiście tylko i wyłącznie projekt, ale musicie przyznać, że prace Alexandry wyglądają fantastycznie. Nie trudno mi wyobrazić sobie Geralta w nowej scenerii, który musi rywalizować z kolejnymi bestiami.

Pracę Rosjanki znajdziecie w tym miejscu – obok zarysu fabularnego zostały zaprezentowane stroje, bohaterowie, bronie, pancerze, animacje, czy też fantastyczne potwory. Szczególnie zachęcam do spojrzenia na te ostatnie.

Co sądzicie o tym projekcie? Gralibyście? ;)

Za podesłanie odnośnika do informacji dziękuję użytkownikowi Tomci__PL.

The Witcher 3 Wild Hunt – The Sands of Ofir

The Witcher 3 Wild Hunt – The Sands of Ofir

The Witcher 3 Wild Hunt – The Sands of Ofir

The Witcher 3 Wild Hunt – The Sands of Ofir 5

The Witcher 3 Wild Hunt – The Sands of Ofir 3

Źródło: http://witcherskeep.pl/the-witcher-3-the-sands-of-ofir-fanowski-artbook-przedstawiajacy-pomysl-na-kolejny-dodatek/

Tagi: