SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2017 17:36
Wiedźmin 3: Dziki Gon Survival ze zmęczeniem, pragnieniem i głodem. Geralt wyrusza na polowanie
4684V

Wiedźmin 3: Dziki Gon Survival ze zmęczeniem, pragnieniem i głodem. Geralt wyrusza na polowanie

Wiedźmin 3: Dziki Gon wciąż inspiruje twórców, którzy chętnie powiększają produkcję CD Projekt RED. Najnowsza modyfikacja dodaje do pozycji szczyptę survivalu i bez wątpienia jest to jeden z ciekawszych dodatków dostępnych do gry.

Ostatnio zaprezentowałem na portalu modyfikację, która cieszyła się sporą popularnością. Jeden z twórców postanowił upiększyć Wiedźmina i jego praca wygląda naprawdę fantastycznie. Idąc za ciosem, pragnę przedstawić kolejną ciekawostkę.

Wiedźmin 3: Dziki Gon HD Reworked Project. Gra pięknieje w oczach dzięki kolejnej aktualizacji

Primal Needs to najnowsza aktualizacja do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Twórca w tym wypadku zajął się dodaniem do pozycji trzech nowych statusów – głodu, pragnienia oraz zmęczenia. Każdy wpływa na głównego bohatera i naszą przygodę.

Geralt po modyfikacji musi jeść smakołyki, ponieważ głód wpływa na jego pasek zdrowia (bohater głodny, bohater z małym paskiem;)). Pragnienie jest związane z wytrzymałością, więc w trakcie podróży trzeba sporo pić (pasek wytrzymałości maleje, gdy protagonista długo nie pije). Natomiast zmęczenie wpływa na naszą mobilność w trakcie walki (im mniejszy pasek, tym większa liczba niedostępnych ataków).  

Każdą z opcji można bez problemu wyłączyć (przykładowo gramy tylko z głodem), a jednocześnie gracze muszą zwracać uwagę na takie drobne szczegóły jak przeterminowane produkty (każdy towar można trzymać od 3 do 5 dni), a ciekawostką jest, że samo jedzenie nie jest już teraz polecaną formą leczenia.

Zainteresowanych odsyłam na stronę modyfikacji. Jednocześnie na pewno warto wspomnieć, że CD Projekt RED wciąż pracuje nad usprawnieniem Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dzięki nadchodzącej aktualizacji produkcja wykorzysta moc PlayStation 4 Pro i Xboksa One X.

Źródło: http://wccftech.com/witcher-3-mod-primal-needs-hunger/

Tagi: CD Projekt RED mody modyfikacje Wiedźmin 3: Dziki Gon