SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 18:03
Doom. Darmowe DLC i nowości zaprezentowane na zwiastunie
1013V

Doom. Darmowe DLC i nowości zaprezentowane na zwiastunie

id Software postanowiło zaprezentować wszystkie dobra przygotowane dla Doom. Twórcy pokazują rozszerzenia oraz zmiany w produkcji. Wszystkie elementy są dostępne za darmo. 

W ubiegłym tygodniu autorzy Doom zapowiedzieli spore zmiany. Na dobry początek studio zdecydowało się rozdać wszystkie wcześniej przygotowane dodatki do produkcji, a jednocześnie tytuł otrzymał nową, niższą cenę – 59 zł w cyfrowych sklepach.

Przeczytajcie naszą recenzję Doom

Zespół odpowiedzialny za grę postanowił pokazać na materiale wideo wszystkie przyjemności. Gracze otrzymają za darmo mapy, pancerze, bronie oraz grywalnych demonów – wcześniej dodatki można było nabyć dzięki między innymi Przepustce Sezonowej.

Film pozwala spojrzeć na nowe elementy dostępne w grze, ale również na dokonane zmiany. id Software zdecydowało się całkowicie przebudować system progresji, stworzyć nowy system run, a jednocześnie usprawnić powiadomienia wyskakujące po zabiciu oponentów.

To naprawdę świetne informacje, ponieważ tytuł został znacząco rozbudowany, a dokonane zmiany są dobrze przyjęte przez graczy. Autorzy nie rewolucjonizują samego strzelania, ale sprawiają, by każda spędzona na serwerach godzina była sporą przyjemnością.

Warto przypomnieć, że w czwartek rozpocznie się darmowy weekend z Doomem na PlayStation 4. Pliki pobierzecie z PlayStation Store.

Materiał: DOOM – UPDATE 6.66 IS HOT AS HELL

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: bethesda doom gameplay id software trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Doom (2016)
  • Platformy:  PS4   XONE   NS   PC 
  • Data premiery - Polska: 13.05.2016
  • Pełna
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme