Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 18:03
Doom. Darmowe DLC i nowości zaprezentowane na zwiastunie
1123V

Doom. Darmowe DLC i nowości zaprezentowane na zwiastunie

id Software postanowiło zaprezentować wszystkie dobra przygotowane dla Doom. Twórcy pokazują rozszerzenia oraz zmiany w produkcji. Wszystkie elementy są dostępne za darmo. 

W ubiegłym tygodniu autorzy Doom zapowiedzieli spore zmiany. Na dobry początek studio zdecydowało się rozdać wszystkie wcześniej przygotowane dodatki do produkcji, a jednocześnie tytuł otrzymał nową, niższą cenę – 59 zł w cyfrowych sklepach.

Przeczytajcie naszą recenzję Doom

Zespół odpowiedzialny za grę postanowił pokazać na materiale wideo wszystkie przyjemności. Gracze otrzymają za darmo mapy, pancerze, bronie oraz grywalnych demonów – wcześniej dodatki można było nabyć dzięki między innymi Przepustce Sezonowej.

Film pozwala spojrzeć na nowe elementy dostępne w grze, ale również na dokonane zmiany. id Software zdecydowało się całkowicie przebudować system progresji, stworzyć nowy system run, a jednocześnie usprawnić powiadomienia wyskakujące po zabiciu oponentów.

To naprawdę świetne informacje, ponieważ tytuł został znacząco rozbudowany, a dokonane zmiany są dobrze przyjęte przez graczy. Autorzy nie rewolucjonizują samego strzelania, ale sprawiają, by każda spędzona na serwerach godzina była sporą przyjemnością.

Warto przypomnieć, że w czwartek rozpocznie się darmowy weekend z Doomem na PlayStation 4. Pliki pobierzecie z PlayStation Store.

Materiał: DOOM – UPDATE 6.66 IS HOT AS HELL

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda Doom gameplay id Software trailer zwiastun

Nie przegap