Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2017 20:03
Red Dead Redemption 2 osiągnie sukces, ale nie może rywalizować z Grand Theft Auto V
2248V

Take-Two jest pewne – Red Dead Redemption 2 osiągnie sukces, ale nie może rywalizować z Grand Theft Auto V

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale szef Take-Two z wielką przyjemnością wypowiada się o możliwym sukcesie produkcji. Gra zdaniem Straussa Zelnicka zaliczy sukces, ale nie można jej porównywać do GTA V.

Rockstar zdecydował się opóźnić premierę Red Dead Redemption 2. Tytuł zdaniem deweloperów zadebiutuje wiosną 2018 roku, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy w tym temacie konkretów.

Grand Theft Auto V osiągnęło olbrzymi wynik! 2K przygotowuje „wielką produkcję” - Borderlands lub Bioshock?

W sprawie nadciągającej pozycji wypowiedział się szef Take-Two, który choć liczy na ogromne zainteresowanie produkcją, to jednak zdaje sobie sprawę, że Red Dead Redemption 2 nie może rywalizować z Grand Theft Auto V.

„GTA V sprzedało się w liczbie 80 milionów pudełek, a GTA Online świętuje kolejne rekordy po trzech i pół roku od premiery, ponieważ gra stoi samotnie na aktualnej generacji. Na każdej poprzedniej generacji były produkcje, które prezentowały podobną jakość do GTA V. Teraz tak nie ma. Jeśli masz ponad 17 lat i masz konsolę nowej generacji, to masz GTA.”

Zdaniem Zelnicka wciąż na rynku nie pojawił się tytuł prezentujący podobnej jakości do GTA V, a nawet nowa produkcja Rockstar nie może mierzyć się z tym kolosem:

„Czy ten wynik może osiągnąć jakikolwiek inny tytuł? Wydaje mi się to mało prawdopodobne. Czy mamy ogromne nadzieję z Red Dead? Mamy, ale nie mówimy o tym tytule w kontekście GTA.”

Jak widać jest GTA V i są wszystkie inne produkcje. Trudno nie zgodzić się odrobinę z przedstawicielem Take-Two, bo gra nadal prezentuje wyjątkową jakość i wciąż cieszy się ogromną popularnością.  

Źródło: http://wccftech.com/zelnick-high-hopes-red-dead-redemption-2-gta/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar Strauss Zelnick Take-Two