Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2017 16:07
Ghost Recon: Wildlands z trybem PVP. Twórcy prezentują zmagania
525V

Ghost Recon: Wildlands z trybem PVP. Twórcy prezentują zmagania

Ghost Recon: Wildlands skupia się wyłącznie na rozgrywce PVE oraz kooperacyjnych zmaganiach, ale autorzy postanowili właśnie zaprezentować kolejny wariant zabawy. Autorzy przygotowali rywalizację PVP.

Już wkrótce będziemy świadkami sporej aktualizacji Ghost Recon: Wildlands. Twórcy przygotowali zupełnie nowy tryb, w którym gracze wezmą udział w zmaganiach czterech na czterech. Poznajcie „Ghost War”.

Nasza recenzja Ghost Recon: Wildlands

O trybie PVP w Ghost Recon: Wildlands słyszeliśmy jeszcze przed premierą gry, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy konkrety. Deweloperzy stworzyli zupełnie nowy wariant zabawy, który zadebiutuje jesienią na wszystkich platformach, a latem odbędą się jego otwarte testy.

To nie prosta rozgrywka opierająca się na zasadach z rywalizacji PVE. Autorzy przygotowali klasy postaci, które będą wyróżniać się mocnymi oraz słabymi stronami, więc drużyny otrzymają możliwość tworzenia specjalnych strategii.

Mapy zostaną przygotowane na podstawie lokacji z głównej gry, więc otrzymamy możliwość strzelania w terenach górzystych, na pustyni, w dżungli, lasach, ale co ciekawe również pora dnia oraz pogoda sprawią, że będziemy zmuszeni do innego budowania taktyk.

„Ghost War” będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji pozycji.  

Tagi: gameplay ghost recon: wildlands Ubisoft zwiastun