Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2017 17:42
Real Madryt i Xbox
4332V

Xbox oficjalnym sponsorem Realu Madryt. Microsoft przedstawia nowy kontroler

Amerykańska korporacja postanowiła zainwestować gotówkę w zwycięzców Ligi Mistrzów. Firma zapowiedziała nawiązanie współpracy z Realem Madryt, na mocy której powstał specjalny kontroler.

Real Madryt rozpoczął „Summer Tour”, dzięki któremu zawodnicy najlepszej drużyny piłkarskiej na świecie znajdują się aktualnie w Stanach Zjednoczonych. Z tej okazji firma Microsoft zdecydowała się zainicjować oficjalną współpracę.

Xbox One otrzymał pierwsze gry z programu Xbox Live Creators. Na liście produkcja Polaków

Microsoft został „Oficjalnym Partnerem Technologicznym” Realu Madryt, a w prostych słowach, logotyp korporacji z Redmond pojawi się w istotnych miejscach, a na konto drużyny trafi stosowna gotówka.

Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych z tej okazji mogą wziąć udział w specjalnych turniejach sygnowanych nazwą Realu Madryt w FIFA 17. Amerykanie zorganizują pięć wydarzeń, które zostaną rozegrany w oficjalnych sklepach Microsoftu (USA).

Firma przygotowała również specjalny, sygnowany kontroler „Mistrzów”, który został przygotowany dzięki Xbox Design Lab. Gracze mogą wygrać trzy takie pady, najnowsze koszulki, a w pakietach pojawią się również egzemplarze Fify 18.

Dla typowego Europejczyka jest to tylko i wyłącznie ciekawostka, która jednak pokazuje, że Amerykanie dostrzegają ekipę Cristiano Ronaldo. Możemy też mieć nadzieje, że w przyszłości pad trafi do ogólnej sprzedaży.

Real Madryt pad Xbox One

Źródło: https://news.xbox.com/2017/07/19/xbox-official-console-partner-real-madrid/

Tagi: