Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 19:10
Batman: The Enemy Within nową grą Telltale Games?
608V

Batman: The Enemy Within nową grą Telltale Games?

Jeszcze kilka godzin temu informowałem o prezentacji nowej gry Telltale Games, a właśnie w Sieci pojawiła się plotka o Batman: The Enemy Within. Nad tytułem ma pracować reżyser Batman The Telltale Series.

Telltale Games w najbliższy weekend zaprezentuje plany na 2017 rok. Studio na pewno ujawni datę premiery pierwszego odcinka Gry o Tron (2 sezon) oraz ma zaprezentować nową grę.

The Wolf Among Us Sezon 2 może zostać zapowiedziany w tym tygodniu. Telltale Games szykuje się do ogłoszenia

Możemy mieć jednak nadzieję, że w tym wypadku nie skończy się na jednym tytule. Fani wierzą, że nadciąga The Wolf Among Us Season 2, a właśnie pojawiły się informacje dotyczące Batman: The Enemy Within.

Na witrynie „The Film & Video Labelling Body”, która zajmuje się oceną produkcji, które trafią do Australijczyków oraz Brytyjczyków pojawił się nowy tytuł. Nie będzie to niestety film, a właśnie „gra komputerowa”, której to reżyserem został Kent Mudle.

Amerykanin stworzył dla Telltale Games trzy tytuły: Grę o Tron (1 sezon), The Walking Dead: Michonne oraz Batman: The Telltale Series. Sytuacja jest zaskakująca, ponieważ Nietoperz od TG zebrał sporo negatywnych opinii i cały sezon może pochwalić się średnią ocen na poziomie 70%.

Oby to był tylko jeden z tytułów…  

Źródło: Twitter.com

Tagi: batman san diego comic-con Telltale Games