Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2017 14:21
Blade Runner 2049. Zwiastun prezentuje zarys fabularny
1504V

Blade Runner 2049. Zwiastun prezentuje zarys fabularny

Warner Bros. dość niespodziewanie zaprezentowało nowy zwiastun Blade Runner 2049. Materiał skupia się tym razem na fabule i zawiera kilka fantastycznych scen.  

Tym razem bez budowania napięcia. Warner Bros. przedstawia kolejny zwiastun Blade Runner 2049. Film trafi do kin już w październiku, więc w najbliższych tygodniach możemy oczekiwać konkretów dotyczących historii.  

Drugi zwiastun Blade Runner 2049

Głównym bohaterem opowieści został Oficer K (Ryan Gosling), który przypadkowo natrafia na skrywane od dawna informacje. Ta wiedza może zniszczyć błogą codzienność całego społeczeństwa.

Na materiale nie brakuje oczywiście Ricka Deckarda (Harisson Ford) i w sumie spotkanie obu postaci pozwala już w skromny sposób zarysować całą historię. Warto tutaj na pewno wspomnieć, że Deckard od 30 lat był uważany za zaginionego, ale to właśnie on jest kluczem do rozwiązania tego problemu.

Blade Runner 2049 trafi do kin w październiku, a reżyserem produkcji został Denis Villeneuve, który stworzył między innymi „Wróg”, „Labirynt”, „Sicario”, „Nowy Początek”, czy też „Pogorzelisko”. Natomiast scenariusz przygotowali Hampton Fancher (m.in. „Łowca androidów”, „Gliniarz na Karaibach”) i Michael Green (m.in. „Herosi” „Gotham” „Rzeka”, „Tajemnice Smallville”, „Logan: Wolverine”, „American Gods”).

Tagi: blade runner 2049 trailer Warner Bros. zwiastun