Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2017 18:36
Blade Runner 2049 Ford i Gosling
3419V

Blade Runner 2049. Zwiastun oczekiwanej opowieści

W piątek Warner Bros. zapowiedziało publikację nowego zwiastuna Blade Runner 2049. Na dobry początek otrzymaliśmy krótką zajawkę, ale w końcu możemy spojrzeć na pełny trailer. Długo czekaliśmy na ten materiał.

Koniec odliczania. Warner Bros. właśnie przedstawiło szerokiej publiczności nowy materiał, który pozwala spojrzeć na nową wizję Łowcy Androidów. Na filmie nie brakuje Ryana Goslinga oraz  Harissona Forda.

Blade Runner 2049 - jest pierwszy zwiastun oczekiwanej produkcji Ridleya Scotta

Bardzo długo czekaliśmy na tak konkretny materiał z Blade Runner 2049. W końcu twórcy pokazują kilka mocnych scen, efektowny świat, a nawet pozwalają przyjrzeć się bohaterom. W rolach głównych zobaczymy oczywiście Ryana Goslinga (Oficer K) oraz Harrisona Forda (Rick Deckard).

W historii istotną rolę odegra Oficer K, który natrafi na „skrywaną przez lata informacje”, dzięki której społeczeństwo może popaść w ostateczny chaos. Bohater w trakcie swojej podróży odnajdzie byłego Łowcę Androidów, który zaginął 30 lat temu.

Reżyserem przygody został Denis Villeneuve, który stworzył między innymi „Wróg”, „Labirynt”, „Sicario”, „Nowy Początek”, czy też „Pogorzelisko”. Natomiast scenariusz przygotowali Hampton Fancher (m.in. „Łowca androidów”, „Gliniarz na Karaibach”) i Michael Green (m.in. „Herosi” „Gotham” „Rzeka”, „Tajemnice Smallville”, „Logan: Wolverine”, „American Gods”).

Tagi: blade runner 2049 Ridley Scott trailer Warner Bros. zwiastun