Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2017 19:00
Bohater MatterFall
1166V

MatterFall odniesie sukces? Gameplay z nowej gry autorów Resogun

Osiem minut czystej rozgrywki z MatterFall powinno zainteresować wszystkich sympatyków twórczości studia Housemarque, więc siadajcie wygodnie i oglądajcie. Tytuł zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

W 2015 roku Finowie pokazali MatterFall, jednak w kolejnych miesiącach studio skupiło się na zupełnie innych produkcjach. Dzisiaj możemy spojrzeć na długi fragment rozgrywki.

Destiny 2. Gameplay z trybu PVP oraz prezentacja nowej mapy

Housemarque w ostatnich miesiącach systematycznie wrzuca na rynek dynamiczne i satysfakcjonujące produkcje. Studio od 2013 roku opublikowało na PlayStation 4 – Resogun, Dead Nation: Apocalypse Edition, Alienation, Super Stardust VR oraz ostatnio Nex Machina.

Na MatterFall czekamy długo, ale możemy mieć nadzieję, że tytuł nie zawiedzie oczekiwań fanów shooterów 2,5D przepełnionych akcją. Gra była szeroko prezentowana na tegorocznym E3 i dzisiaj możemy spojrzeć na rozgrywkę z Los Angeles.

Interesującym elementem jest bez wątpienia specjalna umiejętność bohatera, dzięki której może omijać rakiety przeciwników, zamrażać oponentów, przemieszczać się na dalszą odległość, czy też tworzyć niezbędne ściany.

Pod koniec zobaczycie walkę z bossem. Autorzy kreując tego bydlaka inspirowali się klasycznymi przedstawicielami gatunku i w sumie rywalizacja wygląda naprawdę przyzwoicie.

Materiał: Matterfall | Dev Gameplay Walkthrough

Źródło: YouTube.com

Tagi: