Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2017 14:11
Vegeta z Dragon Ball FighterZ
2877V

Dragon Ball FighterZ zapewni intensywne starcia na wysokim poziomie. Gameplay wygląda fantastycznie

Sympatycy uniwersum Dragon Ball powinni zacierać rączki, ładować kontrolery i szykować gotówkę. Najnowszy tytuł Arc System Works wygląda świetnie i gra może okazać się jedną z najważniejszych premier pierwszych miesięcy 2018 roku.

Bandai Namco zaskoczyło powierzając nową odsłonę serii Dragon Ball ekipie odpowiedzialnej za między innymi uniwersum Guilty Gear. Jest to oczywiście fantastyczna wiadomość, bo Dragon Ball FighterZ od pierwszych materiałów potrafi oczarować.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Gameplay zapowiada rozbudowaną bijatykę

W Dragon Ball FighterZ weźmiemy udział w dynamicznych starciach trzech na trzech, podczas których nie zabraknie efektownych super ataków, zespołowych ciosów, specjalnych umiejętności, czy po prostu fantastycznych scen.

Niektórzy szczęśliwcy mogą wypróbować najnowszą wersję pozycji i dzięki temu poniżej zobaczycie kilka pojedynków. Na uwagę na pewno zasługuje możliwość łączenia najróżniejszych combosów – starcia są wyjątkowo efektowne.

Deweloperzy postawili w tym wypadku na bardzo prostą rozgrywkę, dzięki której podobno każdy gracz będzie mógł w kilka minut opanować podstawy Dragon Ball FighterZ. Oczywiście jeśli zechcemy osiągnąć wyższy poziom i mierzyć się z innymi fanami w trybach sieciowych, to będziemy musieli poświęcić sporo czasu.

Film tylko przez pierwsze 6 minut przedstawia czysty gameplay. Później jest włączona demonstracja. 

Materiał: Dragon Ball FighterZ - EVO Demo Gameplay #1

Źródło: YouTube.com

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ gameplay