Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2017 14:35
Sea of Thieves pozwoli na plądrowanie wraków statków
574V

Sea of Thieves pozwoli na plądrowanie wraków statków. Gameplay pokazuje poszukiwanie skarbów

W pirackiej przygodzie Rare nie może zabraknąć rozgrywki pod wodą. Najnowszy materiał opublikowany przez deweloperów pokazuje plądrowanie statków. Ten element będzie niezwykle istotny dla graczy-kolekcjonerów.

Sea of Thieves będzie jedną z najważniejszych produkcji pierwszych miesięcy 2018 roku dla Microsoftu. Gra Rare podobno zadebiutuje do 31 marca i jednocześnie będzie dostępna na Xboksa One i komputerach osobistych.

Xbox zaprasza na gamescom 2017. Na wydarzeniu zobaczymy Xbox One X i nowe gry

W opowieści Brytyjczyków otrzymamy ogromną swobodę, ponieważ to my na własny rachunek będziemy tworzyć historię. Podczas przemierzania morza możemy natrafić na miejsca zatopionych statków i następnie otrzymamy możliwość zanurzenia się w wodzie w poszukiwaniu skarbów.

Takie wyprawy będą bardzo ryzykowne, bo podczas eksploracji okrętu możemy natrafić przykładowo na rekiny lub innych graczy. Mimo wszystko jeśli uda się nam odnaleźć skarb, to zgarniemy wielkie nagrody… Choć samo znalezienie kufra to dopiero początek zabawy, bo następnie należy go przetransportować na statek.

Pewną ciekawostką jest oznaczenie zatopionych statków – zawsze na wodzie pojawią się elementy, które będą informować piratów o możliwym dorobku, jednak będzie to jednocześnie opcja wykonania ciekawej zasadzki. Rabusie mogą tylko czekać na moment, gdy gracze opuszczą swoją łódź, a następnie przejąć ją lub wykraść wszystkie skarby. Bez wątpienia takie smaczki dodają charakteru produkcji Rare.

Materiał: Sea of Thieves Inn-side Story #17: Shipwrecks

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera gameplay rare Sea of Thieves