Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2017 16:29
Xbox zaprasza na gamescom 2017
1137V

Xbox zaprasza na gamescom 2017. Na wydarzeniu zobaczymy Xbox One X i nowe gry

Amerykańska korporacja właśnie ujawniła wszystkie szczegóły dotyczące swojego przybycia do Kolonii. Na wydarzeniu odbędzie się pierwsza, publiczna prezentacja konsoli Xbox One X na Starym Kontynencie. 

Microsoft szykuje się na wielką imprezę. W dniach 22-26 sierpnia odbędą się targi gamescom, na których nie zabraknie Amerykanów. Firma właśnie potwierdziła pierwsze konkrety.

Nowy Xbox już powstaje. Microsoft ma zrezygnować ze standardowych „generacji”

Gamescom będzie ważnym wydarzeniem dla fanów Microsoftu. To właśnie na tej imprezie pierwszy raz Europejczycy dostaną w swoje łapy Xboksa One X. Urządzenie będzie prezentowane wraz z 27 nowymi produkcjami – w tym z  Forza Motorsport 7, Age of Empires Definitive Edition czy też Sea of Thieves.

Gracze mogą oczekiwać licznych atrakcji, w tym specjalnego wydarzenia, które odbędzie się już w niedzielę, 20 sierpnia:

„Zapraszamy w niedzielę, 20 sierpnia, o godzinie 21:00, do śledzenia na żywo specjalnego wydania programu Xbox @ gamescom live, w którym przedstawione będą najnowsze informacje i ogłoszenia dotyczące Xbox One X. Show poprowadzi znany społeczności graczy Graeme Boyd (znany jako AceyBongos) oraz przedstawiciele niemieckiego oddziału Xbox, wśród nich popularna bloggerka Maxi Graeff. W programie nie zabraknie newsów, prezentacji gier, rozmów z twórcami z uznanych studiów produkcyjnych oraz rozgrywek na żywo w nadchodzące tytuły Xbox. W trakcie programu widzowie mogą liczyć na specjalne atrakcje oraz konkursy z nagrodami. Program będzie emitowany na platformie Mixer, na stronie mixer.com oraz w aplikacji na konsoli Xbox One.”

Następnego będziemy świadkami 20. rocznicy serii Age of Empires, więc z tej okazji odbędzie się druga audycja z Kolonii. W tym wypadku zainteresowani mogą liczyć na ciekawostki związane z historią uniwersum, a dodatkowo gracze zapoznają się z Age of Empires: Definitive Edition.

Na 22 sierpnia zaplanowano Xbox FanFest (coroczna impreza dla fanów marki Xbox), a jednocześnie rozpocznie się Xbox Booth (możliwość samodzielnego przetestowania pozycji przygotowywanych na konsole Microsoftu). Tak prezentuje się terminarz:

  • Wtorek, 22 sierpnia – 9:00 – 19:00 (dzień zarezerwowany dla mediów i przedstawicieli branżowych)
  • Środa, 23 sierpnia – 9:00 – 20:00
  • Czwartek, 24 sierpnia – 9:00 – 20:00.
  • Piątek, 25 sierpnia – 9:00 – 20:00
  • Sobota, 26 sierpnia – 9:00 – 20:00

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: gamescom gamescom 2017 Microsoft Xbox xbox one xbox one x