Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2017 13:35
Xbox One X zadebiutuje w terminie
3350V

Xbox One X zadebiutuje w terminie. Aktualizacje gier dostępne za darmo

Od kilku godzin do Sieci napływały niepokojące informacje, według których Xbox One X nie zadebiutuje w podanym terminie. Sytuację postanowił bardzo szybko skomentować Phil Spencer, a jednocześnie otrzymaliśmy zapewnienie o bezpłatnych aktualizacjach.

Wieść na temat przełożenia premiery Xboksa One X na początek przyszłego roku rozpętała małą burzę. Sytuację postanowił bardzo szybko skomentować Microsoft, który jednoznacznie zaprzeczył plotkom.

Xbox One z nową aktualizacją. Microsoft wprowadza ciekawe funkcje

Szybki komunikat wystosował na Twitterze szef marki Xbox. Phil Spencer nie mógł pozostawić tej plotki bez komentarza, bo dość prędko pojawiły się negatywne komentarze wystosowane w kierunku amerykańskiej korporacji.

Przedstawiciel Microsoftu podkreślił, że Xbox One X zadebiutuje 7 listopada i data wydaje się naprawdę dobra. Trudno wyobrazić sobie, by Amerykanie mogli pozwolić sobie na taką wpadkę i przełożenie premiery nowego sprzętu, ale widać, że w tym wypadku MS nie może sobie pozwolić na niedomówienia.

Warto tutaj na pewno dodać, że w ostatnich dniach na temat Xboksa One X wypowiedział się Aaron Greenberg – szef marketingu Xboksa – który podkreślił, że wszystkie aktualizacje przygotowane przez deweloperów dla gier, dzięki którym pozycje będą działać lepiej na nowej konsoli (w tym otrzymają rozdzielczość 4K) będą bezpłatne.

Źródło: Twitter.com

Tagi:

Nie przegap