Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.07.2017 11:09
Gravel na pierwszym gameplayu. Gra może mieć problem z rajdową konkurencją
1467V

Gravel na pierwszym gameplayu. Gra może mieć problem z rajdową konkurencją

Włoskie studio Milestone zaprezentowało kilka miesięcy temu pierwszy zwiastun Gravel. Pytanie czy gra będzie w stanie stanąć w szranki z DiRT 4?

Deweloperzy z Milestone (autorzy serii MotoGP i WRC) twierdzą, że tytuł nie będzie odstawał od rajdowych tuzów takich jak seria DiRT, produkowana przez Codemasters.

Recenzja Dirt 4

Gravel napędza Unreal Engine 4 i właśnie na temacie technicznego wykonania skupiają się autorzy w najnowszym dzienniku dewelopera. Wygląda to w akcji całkiem dobrze, ale już teraz widać, że fani wspaniałego DiRT Rally nie będą tu mieli czego szukać. A to z tego względu, że Gravel kojarzy się zdecydowanie bardziej z arcade'owymi klimatami (na to wskazuje rozgrywka z 5 minuty nagrania i kolejny materiał wideo).

Tytuł pojawi się na PS4, XOne oraz PC w pierwszych miesiącach 2018 roku i jest to raczej problematyczne "okienko" na wydanie podobnej produkcji. A to z tego powodu, że również na początku 2018 r. do sklepów trafi świetnie zapowiadające się The Crew 2, które zaoferuje rozbudowaną sekcję off-roadową (oprócz zmagań lotniczych, wodnych i na asfaltowych wstęgach).

Poniżej (drugi filmik) znajdziecie więcej rozgrywki z bardzo wczesnej wersji Gravel, do której dorwała się redakcja VideoGamerTV,

Tagi: