Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.07.2017 08:28
Final Fantasy XV. Wraca temat pancerzy "skopiowanych" z Power Rangers
1026V

Final Fantasy XV. Wraca temat pancerzy "skopiowanych" z Power Rangers

Autorzy najnowszych filmowych przygód Power Rangers zarzucili Square Enix, że wydawca skopiował projekty pancerzy dla Noctisa i drużyny, które mieli otrzymać gracze w Final Fantasy XV. W związku z tym pakiet Magitec Exosuit nie ujrzał światła dziennego. Na szczęście sytuacja wraca do normy.

Square Enix obiecało fanom Final Fantasy XV pakiet pancerzy Magitek Exosuit już w lutym. W tamtym czasie doszło jednak niespodziewanie do przepychanki prawnej z producentami kinowego filmu Power Rangers. Dziełko trafiło już jakiś czas temu na srebrny ekran i zaliczyło rozczarowujący wynik (reżyser tłumaczy kiepskie zainteresowanie wlepieniem zbyt wysokiej kategorii wiekowej).

Reżyser Power Rangers obwinia kategorię wiekową za kiepski wynik filmu

Square Enix uznało, że wreszcie jest dobry czas, by dostarczyć graczom rzeczone skafandry. Deweloperzy byli zmuszeni wprowadzić pewne zmiany w projektach pancerzy. Najważniejsze jednak, że otrzymamy te wdzianka w darmowej aktualizacji, która zostanie opublikowana w lipcu.

W pierwotnych założeniach Magite Exosuit miało zapewniać stan nietykalności przez 30 minut (sprzęt mieliśmy używać w ten sposób raz na 24 godziny). Efekt wydaje się przesadnie mocny, więc ciekawe czy zostanie zachowany w najnowszej aktualizacji.

Kolejnym dużym rozszerzeniem Final Fantasy XV ma być epizod fabularny z Ignisem w roli głównej. Zwiastun tego DLC znajdziecie poniżej.

Źródło: Square Enix

Tagi: final fantasy Final Fantasy XV humor Square Enix