Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2017 17:28
WRC 7. Zwiastun prezentuje krótkie fragmenty rozgrywki i możliwości rajdowego Citroëna C3
616V

WRC 7. Zwiastun prezentuje krótkie fragmenty rozgrywki i możliwości rajdowego Citroëna C3

Kylotonn Entertainment nie śpieszy się z promocją WRC 7. Gra trafi na półki sklepowe w przeciągu najbliższych pięciu miesięcy, a dzisiaj oglądamy drugi zwiastun, który w dodatku nie zrywa czapek z głów.

Rywalizacja w gatunku wyścigów jest w tym roku ogromna. Jeszcze w tym roku zagramy w Need for Speed: Payback, Project CARS 2, F1 2017, Gran Turismo Sport, Forza Motorsport 7, czy też WRC 7. Twórcy w tym wypadku nie mają łatwego życia i muszą za każdym razem prezentować wysokiej klasy materiały, które zachęcą do pozycji potencjalnych klientów.

Pierwszy zwiastun WRC 7

Kylotonn Entertainment w ostatnich latach przygotowało WRC 5 i WRC 6, jednak autorzy pomagali również przy rozwoju Syberia III, czy też stworzyli FlatOut 4: Total Insanity. Portfolio studia nie jest wyjątkowo okazałe, jednak możemy mieć nadzieje, że tym razem studio w odpowiedni sposób wykorzysta licencję WRC.

Nadal nie znamy większych konkretów dotyczących premiery, jednak autorzy celują ze swoimi samochodami w końcówkę roku. Jednocześnie WRC 7 przyjedzie na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste.

Najnowszy zwiastun jest podobno złożony z fragmentów rozgrywki, ale trudno tutaj mówić o czystym gameplayu. Jedną z nielicznych scen, która faktycznie może prezentować jazdę, rozpoczyna się w okolicach 28 sekundy. 

Na pewno nie można odmówić deweloperom pięknej miejscówki – meksykańska lokacja idealnie nadaje się do wyścigów rajdowych.  

Materiał: WRC 7 - Official Gameplay Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bigben Interactive Kylotonn Entertainment trailer wrc 7 zwiastun