Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 18:41
WRC 7 zapowiedź
850V

WRC 7 zapowiedziane zwiastunem. Twórcy obiecują agresywną jazdę

Jeszcze w tym roku nadjadą kolejne rajdówki. WRC 7 zostało właśnie zaprezentowane na zwiastunie, który pozwala przygotować się na „piękną” jazdę. Produkcja zmierza na trzy platformy.

WRC 7 to gra wyścigowa traktująca o rajdach samochodowych stworzona przez deweloperów ze studia Kylotonn Games i wydana przez BigBen Interactive. Pozycja zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Assassin’s Creed: Origins, Far Cry 5, The Crew 2, South Park na E3! Ubisoft odsłania karty

Na dobry początek nie otrzymaliśmy wielu szczegółów. Gra jest rozwijana przez ekipę, która w ostatnim czasie stworzyła między innymi FlatOut 4: Total Insanity oraz pomagała przy Syberia 3. Oczywiście to również zespół odpowiedzialny za WRC 5 (2015) i WRC 6 (2016).

Pozycja nadal będzie rozwijać markę WRC posiadając licencję na wszystkie najważniejsze samochody. Na pierwszym materiale oglądamy Hyundaia i20 Coupe WRC, który zapewne trafi również na okładkę. Podczas odcinków specjalnych trafimy na błoto, asfalt, śnieg, czy lód, jednak na pierwszy gameplay musimy zaczekać pewnie do zbliżającego się E3.

WRC 7 zadebiutuje jesienią, więc możemy mieć pewność, że pod koniec roku fani wyścigów na pewno nie będą się nudzić. Na rynku zadebiutują przynajmniej 4-5 tytułów, którymi warto będzie się zainteresować.

Materiał: WRC 7 pierwszy zwiastun

Tagi: Bigben Interactive Kylotonn Entertainment wrc 7 zapowiedź zwiastun