Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2017 17:02
Dino Frontier. Data premiery i zwiastun nadciągającej strategii na PlayStation VR
383V

Dino Frontier. Data premiery i zwiastun nadciągającej strategii na PlayStation VR

Dinozaury na Dzikim Zachodzie w konwencji strategii czasu rzeczywistego, a to wszystko przygotowane z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości? Brzmi to wyjątkowo abstrakcyjnie, ale miłośnicy takich nietypowych połączeń powinni szykować się na premierę Dino Frontier.

Wszystkie dostępne gogle do wirtualnej rzeczywistości potrzebują bardzo mocnych produkcji. Autorzy Dino Frontier odrobinę ryzykują przygotowując takie połączenie, jednak może właśnie w tym szaleństwie jest metoda?

Sony chwali się nadciągającymi grami na PlayStation VR

W Dino Frontier gracz zajmuje się mieszkańcami małego miasteczka. To my za pomocą rąk narzucamy ludziom rolę, a naszym zadaniem jest rozbudowanie osady. Jak w każdej strategii czasu rzeczywistego niezbędne jest odpowiednie zarządzanie zasobami.  

Deweloperzy w tym wypadku postawili na ciekawie prezentującą się fikcję, w której na Dzikim Zachodzie biegają dinozaury. Stworzenia mogą pomóc burmistrzowi, więc trzeba o nie dbać i wrzucać na ich grzbiety wyszkolonych rewolwerowców.

Twórcy w końcu są gotowi na zaprezentowanie ostatecznych konkretów. Dino Frontier zadebiutuje 1 sierpnia i będzie dostępny wyłącznie na PlayStation VR. Klienci muszą przygotować około 111 zł, ponieważ pozycja została wyceniona na 29,99 dolarów.

Źródło: http://www.dualshockers.com/dino-frontier-launching-playstation-vr-august-1st/

Tagi: data premiery playstation vr sony zwiastun