Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 20:29
Oculus Rift z Touch Controllers w promocji. Zestaw dostępny ze sporym rabatem
967V

Oculus Rift z Touch Controllers w promocji. Zestaw dostępny ze sporym rabatem

Gogle wirtualnej rzeczywistości nadal nie podbiły serc wielu graczy, więc firmy starają się zachęcić do urządzeń licznymi promocjami. Dzięki Summer of Rift kupicie sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oculus Rift zadebiutowało na rynku 28 marca 2016 roku. Urządzenie zostało sfinansowane przez 9522 miłośników nowoczesnej technologii, którzy wyłożyli na sprzęt blisko 2,5 mln dolarów na Kickstarterze.

Sprzedaż gogli VR nie powala. Sony wyraźnym liderem z PlayStation VR

Po przeszło roku od premiery cena wyjściowa Oculus Rift potrafi odstraszyć. Właśnie z tego powodu korporacja Oculus VR zdecydowała się na znaczącą przecenę i z 598 dolarów cena spadła do 399 dolarów.

Europejczycy muszą zapłacić odrobinę więcej, ponieważ na brytyjskim Amazonie można zamówić gogle za 399 funtów, czyli około 1907 zł. Warto jednak zwrócić uwagę, że w pakiecie zainteresowani otrzymają Touch Controller – pady są wycenione na 99 funtów (około 471 zł).

Pierwsze zamówienia zostaną wysłane już 14 lipca, więc klienci powinni już zapoznać się z wirtualną rzeczywistością na początku przyszłego tygodnia. W sklepie Oculusa znajduje się ponad 500 tytułów, które w pełni wykorzystują moc wirtualnej rzeczywistości.

Ciekawostką na pewno jest fakt, że Oculus Rift jest w Polsce dostępne za 2700-3099 zł, a Touch Controller za 569 zł. Oferta jest limitowana. 

Materiał: Summer of Rift zwiastun

Źródło: https://www.oculus.com/blog/rift-touch-399-for-a-limited-time-summer-of-rifts-best-deal-yet/

Tagi: