Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 19:26
Assassin’s Creed: Origins chwalone przez graczy. Pozytywne reakcje po prezentacji
1378V

Assassin’s Creed: Origins chwalone przez graczy. Pozytywne reakcje po prezentacji

Po wielu miesiącach przecieków, Ubisoft w końcu zaprezentował Assassin’s Creed: Origins. Z tytułem mogli zapoznać się pierwsi gracze, którzy wypowiadają się o produkcji w superlatywach.

Bardzo długo czekaliśmy na prezentację Assassin’s Creed: Origins. Pierwszy materiał z rozgrywki został ujawniony na konferencji Microsoftu podczas E3 2017 – to właśnie w Los Angeles otrzymaliśmy potwierdzenie wszystkich plotek.

Assassin's Creed: Origins - ponad kwadrans gameplayu z wersji na Xbox One X

Ubisoft zaprosił na swoją prezentację wybranych graczy, którzy pojawili się na show Microsoftu, później oglądali wydarzenie Francuzów, a na końcu otrzymali możliwość głębszego zapoznania się z pozycją.

Opinie na temat Assassin’s Creed: Origins są bardzo pozytywne. Autorzy poprawili system walki, przygotowali ogromny świat, oferują zróżnicowaną rozgrywkę, dopracowali wodę, a przy tym wszystkim nie zapomnieli o widokach.

Sporą niewiadomą jest aktualnie fabuła. Twórcy nie śpieszą się z prezentacją opowieści, ale możemy potwierdzić, że głównym bohaterem jest pochodzący z miasta Siwa – Bayek. Protagonista w swoich rodzinnych stronach jest postrzegany jako wielki bohater, jednak w pozostałej części Egiptu nie ma tak dobrej opinii.

Na filmie zobaczycie sporo fragmentów rozgrywki, które ujawniają najróżniejsze aktywności.

Materiał: Assassin's Creed Origins: zwiastun z wrażeniami graczy po targach E3

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin’s Creed: Origins e3 2017 Ubisoft