Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.07.2017 08:24
Assassin's Creed: Origins. Ponad kwadrans gameplayu z wersji na Xbox One X
2613V

Assassin's Creed: Origins. Ponad kwadrans gameplayu z wersji na Xbox One X

Wiemy już, że Assassin's Creed: Origins ma oferować świat o największej skali w historii serii. Na jaką grafikę możemy jednak liczyć w przypadku najmocniejszych konsol? Dzięki nowemu materiałowi wideo możemy podejrzeć jakość oprawy z Xbox One X.

Redakcja GAME dorwała się prezentacji próbki kodu Assassin's Creed: Origins w wersji na Xbox One X, dzięki czemu możemy przyjrzeć się, jak produkcja wygląda w akcji na najmocniejszej konsoli w historii. Filmik można odpalić w rozdzielczości 4K i przekonać się, na ile deweloperzy z Ubisoft przyłożyli się do roboty.

Assassin's Creed: Rebellion zapowiedziane. Zajawka prezentuje nową grę w uniwersum

Co tu dużo mówić - zgodnie z oczekiwaniami tytuł na Xbox One X prezentuje się wspaniale. Być może framerate nie wyjdzie poza wartość 30 fps, ale to nadal jakość, której nie widzieliśmy wcześniej na konsolach.

Ostatnio deweloperzy potwierdzili, że w Assassin's Creed: Origins zwiedzać będziemy nie tylko wielki, otwarty świat, z kilkoma ogromnymi miastami, ale również rozbudowane podziemia/wnętrza świątyń, gdzie napotkamy łamigłówki i liczne pułapki. Brzmi ciekawie.

Tagi: Assassin's Creed: Origins pc ps4 Ubisoft xone