Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2017 13:37
Mroczna Wieża. Zwiastun pełen akcji przygotowuje na premierę
786V

Mroczna Wieża. Zwiastun pełen akcji przygotowuje na premierę

W maju miałem okazję przedstawić naszym czytelnikom pierwszy zwiastun ekranizacji Mrocznej Wieży Stephena Kinga. Dzisiaj Sony opublikowało nowy spot, który na pewno zainteresuje fanów Rolanda.

Sony nie zapomina o The Dark Tower. Film w reżyserii Nikolaja Arcela (m.in. „Kobieta w klatce”, „Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”, „Wybawienie”) trafi do kin już 27 lipca (11 sierpień Polska), więc z tej okazji możemy spojrzeć na drugi zwiastun.

Pierwszy zwiastun Mrocznej Wieży 

Materiał jest tym razem przepełniony akcją. Główny bohater często i gęsto wykorzystuje legendarną broń, widzimy kilka efektownych scen, a nawet swoje kilka sekund otrzymuje antagonista. W opowieści poznamy oczywiście  Rolanda Deschaina, który jest ostatnim żyjącym przedstawicielem bractwa rycerskiego nazwanego „rewolwerowcy”. Zadaniem mężczyzny jest dotarcie do tytułowej, Mrocznej Wieży.

Za uniwersum opowiada Stephen King, który w latach 1970-2012 pracował nad cyklem „Mroczna Wieża”. W ośmiu książkach znany pisarz przedstawił wyśmienitą historię, na której ekranizację niektórzy fani czekali od bardzo dawna.

Za scenariusz przygody odpowiadają: Nikolaj Arcel, Akiva Goldsman (m.in. „Fringe: Na granicy światów”, „Jestem legendą”, „Anioły i demony”), Anders Thomas Jensen (m.in. „W lepszym świecie”, „Wszystkowidząca”, „Wybawiciel”), Jeff Pinkner (m.in. „Zagubieni”, „Fringe: Na granicy światów”).

Źródło: YouTube.com

Tagi: