Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.04.2017 10:05
3 gry w cenie 1. Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy z pierwszym zwiastunem. Premiera w Europie!
2672V

3 gry w cenie 1. Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy z pierwszym zwiastunem. Premiera w Europie!

Przed weekendem okazało się, że Bandai Namco przygotowuje dla nas kompilację trzech odsłony serii Naruto: Ultimate Ninja Storm. Dziś mamy okazję obejrzeć pierwszy zwiastun tego pakietu. AKTUALIZACJA

Póki co możemy podzielić się z wami konkretami na temat Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy. Będzie to kolekcja, w której ramach znajdzie się Naruto: Ultimate Ninja Storm, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3. Każda z produkcji otrzyma od razu wszystkie wcześniej wydane DLC. Premiera w Japonii odbędzie się 27 lipca. Cena to 6800 jenów (czyli standardowa kwota jak za jedną konsolową nowość AAA w Kraju Kwitnącej Wiśni).

Poznajcie syna Naruto

Poniżej pierwszy zwiastun kompilacji. Niestety oprócz DLC (kostiumów, postaci, dodatkowych epizodów), nie wygląda na to, by wydawca zadbał o jakieś nowe atrakcje czy funkcje.

Co z resztą świata? Tutaj nie ma jeszcze konkretnych deklaracji, ale znając Bandai Namco nie będziemy czekać długo na ogłoszenie Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy w wersji angielskiej. Skusilibyście się na taki pakiet "3 gier w 1" za cenę jednej wydawniczej nowości?

P.S. Bandai Namco zapowiedziało również kilka dni temu, że przygotowuje Naruto to Boruto: Shinobi Striker, czyli cross-over, w którym Borat z Kazachstanu łączy siły z popularnym ninja wojownikiem. Dobra, żartuję. Boruto to oczywiście syn Naruto, który wyjechał do Kazachstanu tylko w ramach wymiany szkolnej. Będzie to sieciowa gra dla maks. 8 graczy. Szczegóły na temat Shinobi Striker już wkrótce.

AKTUALIZACJA

Bandai Namco potwierdziło właśnie, że wyda Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy na PS4, Xone i PC również w Europie i USA. Premiera przewidziana jest na jesień 2017 r.

Niestety nie ujawniono jeszcze ceny pakietu Trilogy.

Tagi: naruto Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy